Як правильно купити автомобіль.

1-3-2018

Як правильно купити автомобіль.
Як правильно підібрати бу авто, на що варто звертати увагу. Автомобіль став для сучасно людини практично необхідною річчю. Якщо у Вас немає такого досвіду, і ви не знаєте, як правильно підібрати старий автомобіль, ця стаття стане для вас дуже корисною. Всім відома приказка: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Будь-яка річ, яка раніше використовувалася, з великою часткою ймовірності, має вади. Щодо автомобілів, це дуже важливий аспект. Не можна купувати машину з рук, не дізнавшись максимально доступну історію про нього. Купівля автомобіля «вдома» має один великий плюс – його можна побачити наживо. Зідзвонившись з продавцем і дізнавшись первинну інформацію, домовляйтеся про особисту зустріч. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пассивный доход.
Перше, що необхідно з’ясувати – чи була машина бита. Часто, сліди пошкоджень можуть бути майстерно приховані, і недосвідчений очей їх може просто не розгледіти. Так, перший ознака колишнього колапсу – це нерівність зазорів між частинами кузова. Асиметричні зазори можуть з’являтися з кількох причин, але найчастіша з них – зіткнення. Дуже важливо мати при собі прилад, який вимірює рівень лаку – товщиномір. Він покаже, чи на кузові додатковий шар фарби чи шпаклівки. У першому випадку, все може бути не так страшно — новий шар лаку цілком можливо наносився, щоб приховати дрібні косметичні недоліки – неглибокі подряпини, потертості, подряпини.
Якщо ж під фарбою виявляється шпаклівка, то це говорить про те, що прибиралися кузовні проблеми – глибокі вм’ятини, корозія і т. до. У другому випадку, постарайтеся довідатися причини має факту, щоб розуміти в яких перепалках була машина. Досвідчений водій за станом салону і його компонентів, може визначити приблизний пробіг авто. Так, доглянутий салон, але стертий до межі кермо, або ручка перемикання передач, можуть говорити про те, що автомобіль має великий пробіг. Подивіться на показник одометра. Це дасть можливість оглянути днище автомобіля і заодно «посмикати» ходову.