Як познайомитися з дівчиною

11-24-2020

Чи траплялося вам думати про те, що все навколо з парами, у всіх міцні стосунки, і тільки ви один проводите вечори на самоті. А ваші спроби знайти другу половинку виявляються не надто успішними. Тоді ця стаття точно для вас. Сідайте зручніше, прислухайтеся до наших порад, і тоді вже незабаром ваші вечори більше не будуть самотніми. Хочемо порекомендувати подивитися все видеочаты рулетка  на сайті .

Почнемо зі старих і перевірених методів. Цей варіант підійде тим, хто не соромиться підійти до вподобаної дівчини і зав’язати з нею знайомство. Насправді все не так страшно, як вам може здатися на перший погляд.

Цей варіант для самих безстрашних і тих, хто зовсім не боїться відмови. Чому цей варіант виявляється складніше інших? згадайте, як всі ми ходимо по вулиці – завжди кудись поспішаємо, перебуваємо в своїх думках і часто взагалі не дивимося на проходять людей. Але що ж робити, якщо ви зустріли дівчину мрії саме на вулиці. Дійте! придумайте яке-небудь питання і підходите. Можете також проявити увагу-запитати, наприклад, чи не потрібна допомога з сумками. У будь-якому випадку пам’ятайте, що завжди краще спробувати і отримати відмову, ніж не спробувати зовсім і потім про це шкодувати. Головна порада — не підходьте до дівчини з питанням: «можна з вами познайомитися?». Але про це трохи пізніше.

Завжди краще спробувати і отримати відмову, ніж не спробувати зовсім і потім про це шкодувати

Якщо ви бачите, що дівчина знаходиться одна в таких місцях — це відмінна можливість з нею заговорити. Навіть якщо вона знаходиться в компанії подруг, теж можна спробувати з нею познайомитися. Придумайте що-небудь, що може зав’язати діалог. Наприклад, запитайте, чи бувала дівчина тут раніше. Якщо вона відповість позитивно, можете запитати, яке її улюблене блюдо. У більш спокійній обстановці в порівнянні з транспортом або вулицею, ваші шанси будуть набагато вище.

Подібне місце найкраще підходить для знайомств, тому що тут найлегше придумати питання і завести бесіду – у вас вже точно є один спільний інтерес. Наприклад, творчість якогось художника або постановка п’єси чехова.

Зробіть вигляд, що ви загубилися, і вам потрібно пояснити дорогу. Можливо, у вас сів телефон, і вам потрібно дізнатися час. У ресторані знову ж відмінним варіантом буде запитати пораду про улюблене блюдо. А в театрі-чи сподобався перший акт, або режисер додав занадто багато авторського погляду.

Це може бути пропозиція допомогти з пакетом. Поступіться місцем в транспорті і зав’яжіть діалог. Або притримайте двері і встановіть зоровий контакт. Тільки з контактом не старайтеся занадто сильно, інакше можете виглядати дивно.

Проявіть увагу до дівчини

За статистикою, почуття гумору грає одну з головних ролей для дівчат при знайомстві з хлопцем. Цим не можна не скористатися. Придумайте дотепну жарт і почніть з неї знайомство. Таким чином, ваше спілкування може відразу стати неформальним і початися з легкості.

Найбільший ворог всіх знайомств в реальному житті-це, звичайно, сором’язливість. І якщо вона вам властива, то в першу чергу доведеться боротися саме з нею. Як же це зробити?

Пам’ятайте про те, що перше, на що зверне увагу дівчина, — це, звичайно ваша зовнішність. А саме ваша охайність, доглянутість і стиль в одязі. Ніхто не говорить, що вам потрібно обов’язково виглядати як голлівудський актор, але навряд чи хоча б якусь дівчину приверне брудне взуття або старий одяг.

Впевненість в собі-це взагалі головне при знайомстві. Навіть якщо ви будете дотримуватися всіх інших правил, але при цьому будете соромитися задавати питання, зволікати і опускати погляд, навряд чи ваше знайомство буде успішним.

Знайомитися з дівчиною потрібно в багатолюдних місцях, де вона відчуває себе впевнено. І це точно не варто робити в якихось темних провулках або підземних переходах.

Так, потрібно бути впевненим у собі і в міру наполегливим, але пам’ятайте про те, що тверде «ні» — це завжди «ні». І ніяких інших варіантів тут бути не може. Поважайте її вибір і не турбуйтеся через нього, адже навколо ще багато інших дівчат, які точно скажуть «так».

Користуйтеся тільки адекватними порадами, які засновані в першу чергу на шанобливому ставленні до дівчини

Будемо чесні, все-таки в сучасному світі більшість хлопців вважають за краще знайомитися саме онлайн. І якщо ви помічаєте, що у всіх навколо побачення за побаченням, а ви і не зрушили з мертвої точки, то значить, що ви просто робите щось не так. Читайте далі і працюйте над помилками.

Почнемо з самого основного-де взагалі шукати дівчину. Від величезної кількості сайтів і самих різних додатків іноді голова може піти обертом, так що ми розповімо про найкращих і ефективних.

Сервіс працює як соцмережа. На цьому майданчику можна створювати події, шукати людей за інтересами і знайомитися. У сервісі можна писати будь-якому користувачеві, створювати чати і навіть заробляти. Створюйте події і робіть своє життя більш насиченим разом з новими зустрічами.

Звичайно, це найпопулярніший додаток для знайомств за останні роки. Впевнені, що хтось із ваших друзів або знайомих познайомився саме там. Головна особливість в тому, що написати вийде тільки тій дівчині, якій ви також сподобалися. До речі, не радимо ставити лайки всім підряд, тому що тоді додаток вирішить, що ви спамите і може менше видавати вас іншим користувачам або навіть не показувати вашу анкету зовсім.

Робіть своє життя більш насиченим разом з новими зустрічами

Головний конкурент тіндера, в якому сидить кілька сотень мільйонів людей по всьому світу. У випадку з цим додатком слід знати, що в перші 2-3 тижні після реєстрації ваша анкета буде видаватися досить часто, що дозволить вам утворити багато пар. Але будьте готові до того, що пізніше активність починає знижуватися, так що діяти треба відразу.

У цьому додатку тільки дівчина може написати вподобаному хлопцеві, так що вам залишається тільки ставити лайки і чекати повідомлень. Це, звичайно, відчутно знижує шанси на успіх, але з іншого боку таким чином вам може написати тільки та дівчина, яка дійсно в вас зацікавилася.

Додаток, яке раніше було найпопулярнішим, але сьогодні трохи здало свої позиції через велику конкуренцію. Тут знаходиться аудиторія постарше, і користувачів відчутно менше. Але хто знає, може бути, вам вдасться зустріти свою любов саме тут.

Крім стандартних функцій тут можна коментувати фотографії і знайомитися майже анонімно( без фотографії), хоча останнє ми не радимо. Також тут можна знайти людину з будь – якої країни абсолютно безкоштовно-то, за що в інших додатках, наприклад, в тіндері, потрібно заплатити.

Перше, на що зверне увагу дівчина, — це ваші фотографія і анкета. Тому відразу пропускаємо варіант, де у вас не заповнений профіль, і тим більше не викладені фотографії. Тому що в такому випадку ваші шанси зустріти любов онлайн прагнуть до нуля. Про що важливо пам’ятати:

Найкраще додати близько 5-6 фотографій, серед яких будуть портретні і ті, на яких видно ваші захоплення. Любите кататися на велосипеді? відмінно, додайте фотографію з велопрогулянки. Не варто додавати фотографії в плавках з пляжу або селфі з туалету. Зупиніться на тих фотографіях, де у вас доброзичлива посмішка, і де ви самі собі подобаєтеся.