Як познайомитися з дівчиною в відеочаті руле

11-12-2020

Одного разу в обід в офісі розгорілася суперечка про те, де можна познайомитися з хлопцем. «у ресторані, спортклубі, в автосервісі», — перераховували ми. «або, як шарлотта з «сексу у великому місті», на кладовищі», — додала редактор новин. Згадалася історія, як приятелька подруги зустріла майбутнього чоловіка  . Всі з цікавістю притихли: ніхто серед нас, як виявилося, не мав досвіду знайомитися з дівчатами або хлопцями , то рекомендуємо скористатися  видео чат рулетка онлайн  .      Цікавість взяла верх. Недовго думаючи, я встановила одне з мобільних додатків на свій смартфон, розмістила фото і відзначила свій реальний вік (все повинно бути по-чесному). А далі просто: гортаєш профілі претендентів, ставиш лайки або скидаєш «нікуди».

Пролайкала декількох. Зазначила, що вибір є, хоча і мізерний (у мене стояв вік 30-45). Через 30 хвилин я почала входити в смак. Включаєш геолокацію, бачиш, що в двох кроках від тебе є симпатичний хлопець, ставиш лайк, отримуєш те ж саме у відповідь і починаєш спілкуватися. Чекати довго не довелося-буквально через 30 секунд прийшло повідомлення:

Продовжувати мені не хотілося: все-таки я не в битві екстрасенсів беру участь. А серйозному чоловікові в костюмі, мабуть, додати було нічого. Гаразд, перший млинець завжди комом.

І поки я розмірковувала, як правильно відповідати на такі повідомлення, прийшло ще одне.

— шикарно виглядаєш, будемо знайомитися?- спасибі, — відповідаю я. З фото на мене дивився симпатичний, високий і спортивний чоловік. Що ж, непогано.- чим займаєшся — — продовжує він.- працюю, — відповідаю чесно.- які цілі знайомства, — починається, думаю я. — а для чого люди знайомляться? для цього повинні бути якісь спеціальні цілі? — намагаюся сумничать.- я люблю і хочу багато сексу. Дуже обожнюю його.

До такої відповіді я була не готова. Не знаю, на що розраховують чоловіки, відправляючи такий текст. Продовжила розкручувати його на зізнання. «і як? дівчата тобі в цьому допомагають?» — запитувати. Виявилося, що не особливо: ні в житті, ні в додатку.так, будьте готові до того, що багато молодих (і не тільки) люди шукають в мережі пару виключно для сексу. В кінці мого експерименту я зрозуміла, що таких тут більше половини. Платити за увагу здебільшого готові чоловіки старшого віку — від 47 до 54 років. Вони не прагнуть задурити дівчатам голову непотрібною романтикою, а відразу переходять до суті справи.

Отже, коло потенційно підходящих мені чоловіків звужувався з кожним новим діалогом. Потрібно було ставати лояльніше, інакше експеримент закінчиться провалом, хоча повинен привести до особистої зустрічі як мінімум. І я вирішила дати шанс в листуванні двом хлопцям.

Перший дивився на мене з фотографії пронизливим поглядом. Фото професійне, хлопець підготувався. Впевнена поза, хороший годинник, стильний образ. Чому б і ні. Але після кількох привітальних фраз чоловік поставив запитання:

— встигли зробити спостереження і висновки? (про додаток. — прима. Авт.)- тут дійсно багато різних людей,— відповідаю я. — ось і я помітив. Людей багато, всі різні, вибирай не хочу. А зачепитися-то особливо і нема за кого.

1 ось і приїхали. Почав за здоров’я, скінчив за упокій, подумала я. Але мій співрозмовник на цьому не зупинився і вирішив продовжити свою думку.

Що це було, я так і не зрозуміла. Однак вникати в суть його роздумів зовсім не хотілося. Видалити.

Був і ще один «філософ». Висловивши симпатію, він почав писати, що і поспілкуватися-то тут особливо ні з ким, раніше і на зустрічі ходив, але там «все одне і те ж».

Зустрічаються і ті, хто любить гарячіше.

І тут мене осінило: тут, як і в реальності, є ті, кому щастить з дівчатами, і ті, кому не щастить. Ось тільки якщо в звичайному житті другі тихо йдуть своєю дорогою, то у віртуальній вони, не соромлячись, перекладають відповідальність за свої невдачі на випадково відповіли їм дівчат, мовляв, це ви посередні, нудні і нездатні на цікаву бесіду.

На листування в самому додатку я багато часу не витрачала. Часом достатньо кількох повідомлень, щоб зрозуміти: далі спілкуватися ми не будемо. Мене здивував інший момент: як тільки ти перестаєш відповідати чоловікові, починаєш отримувати повідомлення на кшталт: «звичайно, ти така класна, з хорошою роботою, красива, а я ніхто, простий роботяга (слюсар, сантехнік, зварювальник). Напевно, недостатньо хороший для тебе, мільйони — то не заробляю». Інші просять дати їм шанс, так як при реальній зустрічі вони зможуть довести, що «я точно тобі сподобаюся».

Взагалі чоловіки на сайті знайомств досить активно цікавляться професією, зростанням, вагою дівчини, просять відправити спеціально зроблені для них фотографії, але ось всі питання, особливо що стосуються їх роботи і професії (і не дай бог освіти), сприймають в багнети.

Одним з таких виявився олексій (ім’я змінено. — прима. Авт.). Вже не чекаючи нічого хорошого після отриманого від чергового чоловіка вітання, я ліниво перейшла в його профіль. 42 роки, грає у футбол, симпатичний, високий-невже всі мої дводенні очікування винагороджені?

Розлучений, шукає дружину і» подружку » для своєї дитини, яка тимчасово зараз живе з ним. Відповідаю йому, у нас зав’язується бесіда, яка триває вже в месенджері. Як потім виявилося, даремно.

— у тебе є діти? — починає він розмову і продовжує, не чекаючи відповіді: — а де ваш тато?- розлучені — — сухо відповідаю я. — а тобі потрібна сім’я або ти звикла одна? мені потрібна сім’я … (далі він описує, як він бачить цю сім’ю), — на цьому моменті вже хотілося запитати, що з ним не так.- а чим ти займаєшся — — намагаюся змінити тему розмови.— в плані чого… Роботи? ну зп середня, я не банкір.- я тобі про професію, ти мені про гроші.- так … Знаєш, на цьому сайті більше дівчат, яким гроші важливіші — — каже він і додає: — по ресторанах і барах не ходжу. 

Були й зовсім зневірені. Наприклад, з одним я мило розмовляла, відповідала на всі безглузді питання про те, що я тут шукаю, фліртувала як могла. Після чого він мені написав:

— вибач, я не шукаю серйозних стосунків.

— я передумав, раптом ти моя доля? — буквально через три години приходить повідомлення.

А ще через годину, не дочекавшись від мене відповіді на його несамовиті метання, хлопець почав слати прокляття з побажанням горіти мені в пеклі. Таких «неадекватів» було два, я просто відправила їх в чорний список, не продовжуючи з ними бесіду.

Коли я, з різних причин, не відповідала, мене раз у раз звинувачували в тому, що я фейк. «походу сидить під цією фоткою страшненька дівчинка або товстий мужик», — писали мені. І яке було моє здивування, коли за милим фото 22-річного хлопця переховувався цілком дорослий дядько, який також констатував той факт, що з дівчатами біда на сайті. А те, що він видає себе за когось іншого, його не бентежило.

Через три дні експерименту я стала отримувати запити на додавання в друзі у «вконтакте «і повідомлення зі словами:» привіт, ну як твої успіхи на сайті знайомств?», «знайшла собі вже кого-небудь?»натискала» видалити діалог».

Серед співрозмовників зустрічалися і хороші хлопці, з якими спілкуватися було одне задоволення, але ось зовні вони мене ніяк не залучили, на жаль. Деякі були нудні і занадто нав’язливі. Я, чесно зізнатися, не вмію довго листуватися з незнайомими людьми. Розповідати, як пройшов мій день, чим я займаюся вечорами і що їла на обід, — не для мене. Вважаю, віртуальне знайомство довго не живе. Максимум вже через два дні спілкування потрібно йти на зустріч.