Як поліпшити свій сайт.

1-8-2019

Як поліпшити свій сайт.

Робота над зручністю сайту це такий же нескінченний процес як і просування, який можна покращувати, проводити A/ B тестування і знову покращувати. Даний тип навігації в обов’язковому порядку повинен бути присутнім на всіх багаторівневих сайтах. Хлібні крихти займають мало місця на сайті і при цьому виконують велику за своєю значимістю функцію: швидкий доступ до будь-якого рівня каталогу та відображення поточного стану на сайті. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі модуль поиска туров.
Якщо на сайті, в якому акцент зроблений на структурований текстовий чи графічний контент, все ще немає крихт, їх варто додати. Крім поліпшення юзабіліті, хлібні крихти сприяють оптимізації за рахунок перелінковки. Додати хлібні крихти на сайт, побудований на базі популярних CMS не складно – для кожної з них існує маса готових рішень у вигляді плагіна. З самописними сайтами доведеться докласти деякі зусилля. На сайтах з безліччю одноманітних сторінок, що відрізняються один від одного малопомітними деталями, такий пошук буде вельми до речі.
Яскравий приклад – інтернет — магазини і різного роду каталоги. Фільтр дозволяє знайти сторінку, що відповідає набору певних параметрів, замість того, щоб переглядати кожну по черзі і серед них шукати підходящу. Даний елемент ніколи не буде зайвим. Навіть якщо сайт складається з двох — трьох сторінок, залишається ймовірність, що відвідувачу захочеться знайти певну фразу з тексту, розташованого десь на сайті.