Як подати заяву в суд на елементи

9-20-2019
Картинки по запросу Як подати заяву в суд на елементи!!!!

У такому випадку доводиться примушувати ухиляється батьків надавати матеріальну допомогу своїй дитині. З чого ж почати і як подати в суд на аліменти. Якщо батько не допомагає дитині добровільно відмовляється від укладення нотаріального угоди про сплату аліментів, єдиний варіант – звернутися в суд із заявою про стягнення аліментів. Ваші права порушують, не знаєте як захиститися. Ви можете вказати вимога про стягнення аліментів одночасно в позовній заяві про розірвання шлюбу. Такі тривалі терміни можуть бути обумовлені неявкою відповідача в судове провадження, заява зустрічного позову про поділ спільного майна і т. Також хочемо вам порекомендувати подать на алименты в Москве

Подати до суду заяву про винесенні судового наказу. На підставі поданої заяви суд виносить судовий наказ протягом 5 днів без проведення судового слухання. Отримавши на руки судовий наказ, ви можете сміливо подавати його до виконання. Мінусом цього способу є те, що боржник може протягом 10 днів з дати отримання судового наказу звернутися до суду з заявою про його скасування (якщо не згоден з розміром аліментів або взагалі з їх стягненням).

У такому разі судовий наказ буде скасовано і вам доведеться звертатися в суд ще раз, але вже з позовною заявою та брати участь при цьому в повноцінному судовому засіданні. Оскільки з допомогою судового наказу ви можете отримати аліменти в більш короткі терміни, зупинимося детальніше на тому, як же отримати цей судовий наказ. Заява про винесення судового наказу на аліменти подається світового судді. Судовий ділянку визначається в залежності від місця проживання сторін. Ви можете подати заяву світового судді за своєю адресою або за адресою проживання ухиляється батьків.

До якого судового ділянки відносяться ваші адреси, ви можете дізнатися з офіційних сайтів судів або безпосередньо в суді, який знаходиться у вашому районі. Встановлений законом розмір може бути змінений судом залежно від конкретних обставин. Чи треба платити держмито за подання заяви на аліменти. За подання заяви про стягнення аліментів державне мито не сплачується. У наступній статті ми розповімо вам про те, які дії робити після отримання судового наказу і як домогтися отримання аліментів. Сімейні суперечки: треба відмовлятися від позову.