як підібрати програміста 1С

7-29-2019

 как подобрать программиста 1С

Як вибрати програміста 1С для реалізації проекту. Платформа 1С має власну мову програмування і об’єкти конфігурації, з допомогою яких виконується написання доопрацювань для користувачів. Звідси і ажіотажний попит на послуги програмістів 1С. На ринку праці велика кількість вакансій, але комусь потрібні разові послуги фахівця для зміни, наприклад, форми документа або налаштування обміну з сайтом. Також хочемо вам порекомендувати Услуги программиста 1С Харьков

Відкриває така людина інтернет і бачить перед собою велику кількість пропозицій як від великих компаній франчайзі з доопрацювання 1С, так і від приватних фахівців. Якщо з великими компаніями все зрозуміло, якість послуг, як правило, на висоті, то з приватними програмістами 1С не завжди все так добре. Щоб пропонувати послуги 1С і мати статус компанії — франчайзі, в штаті повинні бути сертифікований програмісти фірмою 1С. Приватник може просто «нахапатися верхівок» і користуючись повною некомпетентністю користувача брати «за програмування» величезні гроші.

Така ситуація, на жаль, часто-густо. Виникає питання: як не залишитися в дурнях при виборі фахівця. Послуги приватників набагато дешевше, і не завжди у малого бізнесу є гроші на послуги 1С від великої компанії. Можливо, слід якимось чином «уберизировать» дану галузь сфери послуг, а то як в 1С: анархія — мати порядку. Так, мабуть, і про справедливу ціну на послуги говорити не доводиться. Все знову ж таки з — за повної відсутності якогось контролю за спеціалістами та некомпетентності користувачів. Як мінімум, при виборі приватного програміста 1С необхідно звертати увагу не тільки на ціну, але і на наявність сертифікатів 1С: Професіонал або 1С: Фахівець. Слід подумати про можливий ризик, у разі допуску до роботи некомпетентного фахівця. Та й фахівцем такої людини язик якось не повертається назвати. Також не слід давати передоплату за роботу. Платити за послуги програміста 1С найкраще за готовий результат. Якщо фахівець не погоджується на ці умови, тоді слід трохи пошукати іншого, більш відповідного спеціаліста для виконання необхідної задачі.