Як підібрати 1с програміста

7-29-2019




Наша мета – познайомити школярів з програмуванням і пробудити інтерес до спеціальності. Професія популярна в багатьох країнах світу. Розробка власних програм, ігор для комп’ютерів, ноутбуків, мобільних пристроїв. Збірка комп’ютерів своїми руками, самостійна установка програм. Потужний фундамент знань, повноцінних мов промислового програмування, які використовуються скрізь: від портативних комп’ютерів до центрів обробки даних, від ігрових приставок до наукових суперкомп’ютерів, від мобільних телефонів до інтернету. Також хочемо вам порекомендувати Услуги программиста 1С Киев

Програміст затребувана і високооплачувана професія. Тому у нас немає жорстких обов’язкових вимог щодо відвідування, засвоєнню матеріалів, системи оцінок. Наші невеликі групи, в середньому чоловік із десять. І тому кожному приділяється достатньо уваги з боку викладача.
Результатом захоплюючого процесу програмування на курсі і реально працюють не складні програмки.
Особливе задоволення приніс перший практичний результат: «програма — вікно», створена хлопцями самостійно.
Незважаючи на те, що велика частина хлопців ніколи раніше не займалася програмуванням, прагнення до нових знань, величезне бажання і цікаві практикуми допомогли їм зануритися в новий для них предмет і успішно його освоїти. Хлопці пробують свої сили, відчувають гордість: їм дається вирішення серйозних завдань на професійних мовах програмування JAVA або в «1С: Підприємство 8».