Як підібрати 1с програміста

7-29-2019

Хочу отримати навички в програмуванні вони затребувані не тільки в Украіні.

Рахім у своєму листі порадив для початку курс . Але там вивчається Java Script, а мені не дуже подобається фронтенд. Розумно мені відразу вибрати професію PHP програміст Ось, наприклад, що пише вікіпедія про області застосування JS.

Також хочемо вам порекомендувати Услуги программиста 1С Киев і по всій Украіні

Ну а якщо ви хочете якимось чином бути пов’язані саме з веб — програмуванням (раз думаєте про PHP), то від JS взагалі ніяк не піти. Вам в будь-якому випадку доведеться його вивчати і працювати з ним. Ви ж бачите мій вік — 45 років. Хотілося б вибрати стек, від якого можна швидше отримати віддачу (я розумію що навчається доведеться не менше року) — влаштуватися на роботу віддалено або працювати на фрілансі і так далі.
Якщо вибрати стек JS Backend, не занадто це довгий шлях .
Упевнений, що з вашим життєвим досвідом ви розумієте, що довжина шляху залежить в першу чергу від людини і його умов, і в другу — від технологій. Ніхто крім вас не зможе дізнатися, який шлях для вас буде швидше: PHP або JS Backend. теслярство», не можна об’єктивно сказати, що один шлях радикально важче або легше іншого.
Якщо потрібно як можна швидше і з мінімальними зусиллями почати фріланс — ви не думали про верстці.
Як можна швидше не треба. У мене є робота і вона більш менш нормально оплачується. Так що я можу дозволити собі рік, півтора вивчати щось нове. Я просто думав що по PHP можна швидше знайти віддалену роботу або фріланс. Я кажу про віддалену роботу або фрілансі тому, що страшно буде відразу кинути стабільну роботу ім’я дітей, дружину і так далі. Загалом я виходив з того, що PHP роботи більше. В тому числі для і для недосвідчених розробників. Може для початку і в невеликих компаніях, може навіть у місцевих. А за Node JS я не зовсім розумію де буду шукати роботу. Але так як ваша команда знає тему краще мене, от і прошу ради.
По PHP (особливо в Украінському світі) роботи насправді більше. io/ courses/ introduction_to_programming, де використовується JavaScript, але вивчається не особливості цієї мови, а важливі теми програмування. Дуже важливо пройти наші проекти, вони перенесуть вас відразу з навчального світу в реальний.
Я перебуваю у вашій ситуації і тому мене дуже цікавить, чи вийшло у вас.
Ми вчимо програмування з нуля до стажування і роботи.