Як оформити акваріум!!!!

0
341

Перед покупкою акваріума або тумби під акваріум уважно прочитайте ці умови. Замовлення з акваріумом і (або) тумбою під акваріум слід оформлювати лише за повною або частковою передоплатою на карту Приват. В якості передоплати тут може бути будь-яка сума не менш 10% від вартості акваріума і (або) тумби під акваріум. Як оформити замовлення можна дізнатися тут. Передоплата — краща гарантія того, що акваріум Вам дійсно потрібен. Всі інші товари Вашого замовлення та суму, що залишилася акваріум і тумбу для нього Ви можете сплатити при отриманні вантажу у відділенні виключно по повній передоплаті.

Відправка акваріумів проводиться тільки в спеціальній упаковці, що повністю відповідає вимогам компанії . Вартість такої упаковки становить від 120 грн, незалежно від розміру акваріума. Ця умова застосовується для всіх акваріумів понад 50 літрів. При такій упаковці компанія — перевізник несе повну відповідальність за цілісність акваріума. У разі псування акваріума компанія — перевізник виплачує повну суму страховки або повну вартість акваріума. Оплата за доставку акваріума і (або) тумби під акваріум здійснюється Покупцем.

У разі надсилання акваріума і (або) тумби під акваріум з частковою передоплатою + оплата при отриманні (післяплата), повернення грошей оплачується Покупцем (оформлення 20 грн + 2% від суми*). Розрахунок вартості доставки: доступний на сайті компанії Доставка вантажу на будинок* здійснюється за бажанням Покупця і за рахунок Покупця. Перераховані вище умови не поширюються на придбання інших товарів. Тільки на акваріуми і тумби. Оформляйте та сплачуйте інші товари як зручно Вам. Ви завжди зможете отримати грамотну і правильну консультацію по вибору й використання товарів, що купуються. Наші постачальники офіційні представники в торгових марок — виробників акваріумних товарів, що дає повне гарантійне обслуговування. Ваших замовлень з нашого власного складу.