Як облаштувати акваріум!!!!

0
290

Облаштування акваріума, як правило, проходить дуже натхненно. Після того, як ви зважилися завести рибок і придбали для них будиночок, відразу хочеться його облаштувати, підібрати грунт, рослини, декоративні елементи, лампи для акваріума, камінчики, ну і, звичайно ж, самих жителів – рибок. Але ми рекомендуємо вам заселяти рибок в акваріум тільки після того, як він простоїть з водою не менше тижня.Також хочемо вам порекомендувати аквариум на заказ

Тоді, після відстоювання середовища для ваших нових вихованців і правильного облаштування акваріума усіма необхідними інструментами і аксесуарами, ви зможете сміливо запускати акваріум рибок і милуватися чудовим видовищем, релаксувати, спостерігаючи за тим, як барвисті рибки бавляться, плавають по акваріуму і поглинають корм. Але варто пам’ятати, що догляд не обмежується своєчасним додаванням корм для рибок і регулюванням рівня води. З часом ви можете помітити, що водорості, які тішили вас і прикрашали акваріум, стали дуже великими, пісок вже не такий чистий, як було раніше, а на стінках акваріума починає з’являтися незрозумілий наліт. Так і повинно бути – це цілком нормально.

Просто акваріум потребу в чищенні. Після того, як ви частково замініть воду, помиєте стінки акваріума, видалите несвіжі, підгнилі частини рослин, очистіть грунт. Не забувайте перевірити і стан приладів, які «обслуговують» будиночок ваших рибок – ламп, компресорів, обігрівачів. Нюанси догляду за ними ви зможете знайти в інструкції з експлуатації. Все, що від вас потрібно для того, щоб акваріум був предметом вашої гордості – щире бажання стежити за чистотою акваріума, 10 хвилин щодня і один – два години (залежить від розміру акваріума і його наповнення) в тиждень, для так званої, генерального прибирання. Краще, якщо ви будете стежити за вашим міні — океаном регулярно, ніж запустити акваріум і потім будете його відновлювати. Зрештою, забруднене середовище не тільки згубна для рибок, але і однозначно не прикраса вашого інтер’єру.