Як налаштувати полив городу.

2-27-2018

Як налаштувати полив городу.
Затишний садок з альтанкою, зелений газон з басейном і пляжем, квітучі клумби, город, радує щедрим урожаєм – володарем всього цього ви можете стати, якщо купіть шматочок землі. Проте природні володіння вимагають догляду і уваги. Якщо перший час ви будете отримувати задоволення від перебіжок з відром і зрошення насаджень, то з часом вам така обов’язок набридне. Це нормально. Рано чи пізно, кожному землевласнику приходить в голову думка, що з подібною місією чудово впорається система автоматичного поливу. План – це початок почав, адже щоб забезпечити автоматичний полив ділянки доведеться вкласти чимало праць. Однак потрібно «база», від якої ви будете «танцювати». Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://marketsv.com.ua.
Адже вам потрібно, по-перше, закупити обладнання (а перед цим розрахувати, чого і скільки купувати), а по-друге, скласти список робіт, щоб розуміти, скільки часу і сил займе процес, впораєтеся ви з ним самостійно. Це важливо знати! Досвідчені землевласники рекомендують малювати схему зрошування, як тільки ви придбали ділянку, щоб потім не псувати насадження і не порушувати гармонію ландшафту. З чого почати? Візьміть звичайну креслярську папір (або як її часто називають – міліметрівку), нанесіть на лист будинок та інші будівлі на території (альтанку, веранду, дитячий майданчик, басейн, колодязь і так далі), доріжки, зону гриль – все це ви не зможете вже перемістити на інше місце.
Також потрібно нанести на план-схему і зони насаджень, однак, якщо ви ще нічого не посадили, то можна буде посадки розмістити, з урахуванням майбутнього розташування системи поливу. Спочатку позначте місце водозабору та домашньої насосної станції. В ідеалі, якщо надходження води відбувається з центру ділянки, тоді магістралі дощування мають однакову довжину, а це означає, що тиск води всередині системи буде рівномірним, стало бути, ваша рослинність буде поливатися однорідно. Кількість останніх залежить від радіусу їх дії. Готуйтеся до наступних етапів робіт.