Як краще приймати телевізійний сигнал.

3-16-2018

Як краще приймати телевізійний сигнал.
Системи кабельного і трансляційного телевізійного мовлення повсюдно розвиваються з кожним роком. Однак, незважаючи на бурхливе зростання мережі і розширені можливості телеапаратури, якість зображення на екрані телевізорів буває низьким. Це пояснюється тим, що прийом ТБ-сигналу антени залежить від різних факторів: правильної установки, конструкції і форми приладу, відстані до ретранслятора. Підвищити якість одержуваного зображення допоможе автономне підсилювальний пристрій або заміна приймача на більш потужний апарат. У даному огляді розглянемо, як підсилити слабкий нестійкий сигнал антени телевізора. Придбання антенного підсилювача. Вони представляють собою електричні апарати, які підключаються безпосередньо до антени і дають поштовх до покращення сигналу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://viasat.ua/ru/partners/sputnikovoe-tv-dnepr.
Перевірити телевізійний кабель на цілісність. У разі замикань або обривів поміняти його на новий. Для якісного сигналу важливо правильно вибрати кабель. Створити ефект синфазних антенної решітки (САР). Він полягає в тому, що ідентичні приймачі становлять складну систему, яка працює на спільну узгоджену навантаження так, щоб фази сигналу вийшли однаковими. Знаючи, як поліпшити телевізійний сигнал, можна знизити до мінімуму спотворення зображення на екрані і насолоджуватися якісним переглядом незалежно від відстані до телецентру.
Можна сконструювати простий прилад, що підсилює свій ТВ-сигнал для телевізора своїми руками. Таке пристосування має низьке енергоспоживання, що не створює значних перешкод, і має частотним діапазоном до 900 МГц. Низьковольтний підсилювач з харчуванням 2,7-5,5 В споживає струм 3 мА, працює дуже тихо. Принцип роботи полягає в наступному. На вхід «1», який показаний на мікросхемі, подається напруга. Завдяки резистору R1 створюється зміщення в робочу зону. Він приєднаний до входу «2». На вихід «6» надходить вхідний сигнал, при цьому посилений знімається з сайту «3» і прямує до приймача. У пристроях можна регулювати посилення.