У чому особливі переваги інтернет-магазину?

5-6-2020
УкрЗахідІнформ :: Покупка одягу в інтернет-магазині: переваги та ...    Інформативність. Інтернет-магазин являє собою багатосторінковий сайт, де крім каталогу з товарами можна розміщувати новини компанії, статті, акції та інформацію про бренд.

    Націленість на продажу. Розробка інтернет-магазину передбачає включення в функціонал модулів, що дозволяють робити покупку тут і зараз. При грамотному підході до просування, Ваш сайт буде приносити реальний прибуток.

    Низькі витрати. Низькі витрати. У порівнянні з процесом організації продажів в звичайних умовах, витрати на розробку інтернет-магазину мінімальні. Витрати на просування і технічну підтримку сайту значно менше суми, необхідної для оренди приміщення, його змісту і оплати праці співробітників. Також хочемо вам порекомендувати Заказать сайт — качественная разработка сайта, создание Корпоративного сайта — Лендинг — Интернет-магазин

Який функціонал включений в інтернет-магазин?

    Особистий кабінет.

    Реєстрація на сайті дозволить користувачу зафіксувати всі особисті дані, необхідні для доставки — вони можуть знадобитися для подальших покупок. Також це дає можливість формувати виш-лист — список товарів, які він планує придбати в майбутньому.

    Віртуальна «кошик».

    Реєстрація на сайті дозволить користувачу зафіксувати всі особисті дані, необхідні для доставки — вони можуть знадобитися для подальших покупок. Також це дає можливість формувати виш-лист — список товарів, які він планує придбати в майбутньому.

    Система замовлення.

    Потрібна для підтвердження покупки. Користувач вказує особисті дані, вибирає бажаний варіант оплати.

    Платіжний модуль.

    Він дає можливість клієнту оплатити покупки за допомогою банківської карти або віртуального гаманця. Усі транзакції проводяться спеціалізованими системами, які підключаються на етапі розробки інтернет-магазину.

Що ще слід врахувати при створенні інтернет-магазину під ключ?

    01

    Важливо грамотно продумати інтерфейс, щоб він був зрозумілий і простий у використанні. Чим простіше і швидше відвідувач зможе оформити замовлення — тим більша ймовірність здійснення покупки.
    02

    Обов’язково вказуйте повну інформацію про доставку і гарантії, а також про можливості повернення товару. Користувач повинен бути впевнений, що Ви — надійна компанія, і в разі помилки зможете швидко все виправити.
    03

    Якщо Ваш асортимент налічує десятки і навіть сотні позицій, найкраще провести інтеграцію сайту з системою обліку товарів: вона дозволить синхронно оновлювати інформацію про комплектації, наявності та ціні товару в інтернет-магазині і в базовій програмі. Наші фахівці мають великий досвід в даній сфері, і ми допоможемо вивести Ваш бізнес на новий рівень.

З усіх питань, пов’язаних зі створенням інтернет-магазину, Ви можете звернутися до наших фахівців. Отримайте безкоштовну детальну консультацію і виберіть те рішення, яке підійде для Вашого бізнесу.