Стеження за вагонами і контейнерами онлайн-сервіс

5-15-2019


Напевно ви самі або ваші знайомі з різною періодичністю стикаються з доставкою товарів або іншого необхідного вам вантажу по залізниці. Тому легко зрозуміти, наскільки корисно знати, де знаходиться вагон в даний час. Причому, чекаєте Ви просто невелику посилку або цілу партію товару не грає особливого значення. Адже і в тому і в іншому випадку, знаючи про поточну дислокації вагонів, ви заздалегідь можете спланувати подальші заходи після їх прибуття. Також хочемо вам порекомендувати слежение за контейнерами бесплатно

І відмінним помічником у справі стеження за вагонами буде для вас портал
gdevagon.ru . Розроблений цілою командою фахівців саме для цих цілей, цей сервіс набуває все більшу популярність. Зручний інтерфейс і інтерактивна карта допоможуть вам швидко і наочно дізнатися необхідну інформацію по всім операціям з вашим вантажем на залізниці.

Сьогодні технічний прогрес зробив крок далеко вперед, а IT-технології стали невід’ємною частиною будь-якої діяльності. Повною мірою присутні вони і в логістиці на залізничному транспорті. І ті з вас, чий бізнес стосується саме цього напрямку, напевно відмінно знайомі з інформаційною системою по стеженню за вагонами GdeVagon.ru і активно використовують її у своїй роботі.

Адже актуальні відомості про місцезнаходження вагона дозволяють оптимальним чином спланувати роботу. Ну а скористатися послугами порталу GdeVagon.ru можуть не тільки ті, кому необхідно перевезти власний вантаж з одного пункту в інший, але і самі транспортні підприємства, які займаються доставкою по залізниці. Також корисний він буде і приватним особам. Будь-яким своїм клієнтам портал своєчасно надасть всю необхідну інформацію по місцю розташування вагона.

Для цього вам слід зареєструватися на сайті gdevagon.ru оплатити послугу з відстеження вагонів і відправити запит. Вся процедура проста і не займає багато часу. Відповідь ви можете подивитися на сайті онлайн, так і отримати у вигляді смс-повідомлення або по електронній пошті.

До речі, за допомогою сайту gdevagon.ru ви можете не тільки відстежити вагон за номером, але і отримати доступ до додаткових сервісів порталу, з якими знайти вагон з вантажем буде ще простіше. Наприклад, щоб з максимальною інформативністю і наочністю відстежити вагон радимо вам скористатися різними довідниками, а також картами і схемами, розміщеними на сайті. З порталом GdeVagon.ru дізнатися про те, де знаходиться вагон в онлайн режимі стане для вас швидше і простіше!