Що взяти в похід

6-15-2019

Что взять в поход
У наш час, на жаль, доводиться практично весь час присвячувати заробітку. І лише мала частина нашого життя наповнене приємними спогадами про спільних поїздках, подорожах та інших розвагах. І якщо все ж вдалося в черговий раз кинути все і відправитися на відпочинок – прийміть вітання. Самі, мабуть, яскраві враження і адреналін подарує похід. Залишається тільки з усією відповідальністю підійти до зборів. І якщо чоловіки більш практично ставляться до цієї частини, то жінка, як правило, втрачається в сумнівах, що взяти в похід. І часто забувається, що йде не на бал. Тому що прекрасна половина людства має чітко розуміти різницю між походом «в світ», з властивим йому, прихорашиванием і туристичним походом, який може коштувати життя при неправильних діях.
Також хочемо вам порекомендувати http://star-hits.com/
Так що взяти в похід дівчині.
Якщо так, то, швидше за все, такі предмети як сокира, мотузка, ніж, пальник, сірники, намет, бензин для розпалювання, трос, котел, чайник візьмуть вони. Обговоривши всі деталі зборів з іншими, можна приступати до індивідуальної підготовки. За списком, щоб не пропустити. Для зручності треба розділити всі речі на три групи, грубо кажучи, на «що вдягнути», «чим користуватися» і «чим лікуватися». Побутові речі: спальник, тарілка, кружка, ложка, мотузка довга (перев’язати ношу, натягнути для сушіння одягу і в екстремальних ситуаціях).
Голка, нитка, ручний ліхтарик і налобний, дзеркальце, гребінець, рідке мило, вологі серветки, прокладки/ тампони (зі зміною клімату організм може повести себе несподівано). Пилка для нігтів, (щоб зламаним нігтем не чіплятися за все підряд). Мобільний телефон для використання служби 112 (на розсуд, зважаючи на обмежений дії зарядного пристрою). З декоративної косметики можна туш (якщо зовсім без неї не можете).
Джинси, шорти, купальник, футболки, шкарпетки, кросівки, х/ б рукавички для роботи – всі по 2 зміни, з урахуванням тієї одягу, в якій підете в похід. Поліетиленові пакети (4 штуки — використовувати в мокру погоду, надівши на взуття поверх носок. Не цивільно, але врятує від промокання ніг). Аптечка: репеленти проти комах, засіб від розладу ШКТ, жарознижувальну, болезаспокійливу, проти алергенну та дезінфікуючі засоби, пластир від мозолів, крем – анти засмага, універсальний крем, еластичний бинт, стерильні бинти і вата. ), якщо є захворювання астмою (брати в достатній кількості, ознайомившись з рекомендаціями зберігання і транспортування). Уважно переглянути список і звірити з ним взяті речі.