Що таке ямобур

6-4-2019

Что такое ямобур
Ситуація на швидко розвивається ринку вітчизняного вантажного автомобільного транспорту вимагає застосування нових і сміливих рішень. Змонтована установка являє собою телескопічний кран — маніпулятор обладнаний вращателем та шнеком для буріння. Основним застосуванням корейських ямобуров КАМАЗ, ГАЗ, УРАЛ або ГАЗ є монтаж опор зв’язку і щогл освітлення, бурильні роботи під монтаж труб при забуривании котлованів, встановлення паль та опор, підйомно транспортні роботи і монтаж ліній електропередач, а також ямобур КАМАЗ — це незамінний помічник при здійсненні будівельних і монтажних робіт з підйому вантажів на висоту.
Також хочемо вам порекомендувати арендовать ямобур
Частота обертання – 35 об/ хв Максимальний виліт стріли –.
ГЛИБИНА БУРІННЯ М.
Все вище запропоновані моделі ямобуров на базі шасі КАМАЗ, ГАЗ, МАЗ, Урал є лідерами у своїй ринкової категорії. Для кожної з них, згідно з технічними характеристиками, підібрані колісні шасі.
Технічні характеристики кожного ямобура BUER LS ви зможете детально розглянути в спеціальних таблицях, які є на нашому сайті. В зведення входять дані про вантажопідйомності, тип приводу, обертальному моменті, глибині буріння. Також присутній графік робочої зони. Чому вам слід купити ямобур на базі шасі КАМАЗ, МАЗ, ГАЗ або Урал.
Є два шляхи вирішення цього питання. Москва, то ви можете приїхати в наш головний офіс або залишити онлайн — заявку. Кращим варіантом для обох сторін буде другий варіант, бо ви нам надаєте інформацію для роботи та заощадите дорогоцінний час. Ніхто не буде використовувати ваші особисті дані в корисливих цілях. Вони потрібні виключно для того, щоб зв’язатися з вами. Купівля та продаж ямобуров – дуже серйозна комерційна операція, яка вимагає грамотної і тверезої оцінки ситуації.
Щоб повністю позбавити вас від почуття страху, наші менеджери будуть супроводжувати угоду на всіх етапах. Кожен співробітник відмінно розбирається у фінансових і технічних питаннях. Ми помогжем вам купити саме той ямобур, який відмінно підійде для виконання вашого завдання.
Також варто зазначити, що всі запропоновані в каталозі товарно — технічні одиниці пройшли відповідні перевірки в державних органах. Видається гарантія на обслуговування і експлуатацію.