Що таке instagram

5-21-2019

Что такое инстаграм
Instagram візитка — одне з недавніх оновлень додатка. Завдяки цій новій функції люди зможуть легко знайти і підписатися. Бувало у вас, що складно ввести складне ім’я користувача. Не завжди з першого разу. Коли ви розповідаєте як знайти вас в Інсте, то часом ваш юзернейм складно з першого разу правильно записати. Якщо у вас є підкреслення, точки, абревіатури або щось незвичайне у вашому імені користувача, проблема стає глобальнішим. Instagram візитка — це просте рішення. Вони дозволяють користувачам швидко сканувати назву облікового запису, не і не вводячи ніякої інформації, а просто підносячи камеру. Ви можете сканувати візитку двома способами. Після того як ви відсканували візитку, з’явиться екран, який відправить вас на сторінку користувача. Якщо ви ще не підписані на цей профіль буде запропоновано підписатися. А якщо підписані, то Instagram вам про це скаже.
Також хочемо вам порекомендувати выгрузить комментарии из инстаграм
Виберіть знімок екрану з ім’ям, яке ви хочете перевірити та сканування відбудеться. Ясна річ, якщо додаток оновлено. Перейдіть на вкладку (трирядковий кнопка в правому верхньому куті профілю).
Є три варіанти кольору: Колір, Смайлики або Селфи — всі з них редагуються.
Якщо фон вам подобається, просто натисніть X, щоб закрити вікно. Клієнти вже знаходяться у вашому магазині, розмовляють з продавцями і насолоджуються продуктами. Ви можете показати її на торгових виставках.
І це не картонна візитна картка, яка втрачається на дні сумки або потрапляє у сміття.
Коли ви перебуваєте на заході і хочете обмінятися з ким — то контактами, просто розблокувати телефон, і він готовий до сканування. Ще на багатьох конференціях є свій хештег, за яким ви зможете подивитися всі пости, пов’язані з заходом. Корисна стаття: Як залучити аудиторію, використовуючи хештегі в Instagram. Якщо ви самі організатор цих конференцій або заходів, майте бейдж з надрукованою візитівкою вашого бренду протягом всього заходу, щоб учасники підписувалися на вас.
Просувайте свою візитку в інших соцмережах. Так люди, які, припустимо, підписані на вас у ВК, зможуть підписатися і в Instagram. Instagram візитка — це швидкий і простий спосіб, що дозволяє іншим користувачам миттєво знайти вас в додатку і підписатися.