Що мається на увазі під виразом «цікавий сайт»

4-30-2018

Що мається на увазі під виразом «цікавий сайт»
Цікавий сайт – це веб-ресурс, при відвідуванні якого проявляється підвищена увага до нього, а також відкривається емоційний стан, пов’язаний з потребою дізнатися про сайті більше, відвідавши більшу кількість сторінок. Запорукою цікавого сайту є його контент. Якщо ви бажаете щоб у вас був цікавий сайт то рекомендую заказати послугу создание сайтов под ключ

Практично кожен вебмайстер створює сайт з метою заробітку грошей. Заробіток безпосередньо залежить від відвідуваності ресурсу, а відвідуваність від того, наскільки ваш сайт буде цікавим і корисним. Саме тому в першу чергу потрібно подбати про свій сайт, повністю виключивши з голови думки про монетизації.

При створенні цікавого сайту вебмастер орієнтується на 4 основних складових: структура, дизайн, контент і взаємодія з відвідувачами.

Структура цікавого сайту.
Сайт буде цікавим, якщо його логічна структура тісно пов’язана з усіма розділами, відноситься до однієї тематики і максимально зрозуміла будь-якому користувачеві відвідав сайт.

Інакше кажучи, якщо сайт з категорії «Все про Все», то відвідувач прийшов на сайт за запитом «шини для автомобілів» навряд чи буде читати схожі статті типу «найкращий лак для волосся» або «як вилікувати геморой». І не стане користуватися навігаційним меню, в якому будуть одночасно бути присутнім пункти типу «Все для здоров’я», «Все для комп’ютерів» і «Все для дітей». Ваша структура повинна відноситися до однієї конкретної тематики, контент взаємопов’язаний посилальної тематичної перелінковкою, а сайт мати правильне і зручне навігаційне меню. У цьому випадку прочитавши статтю про те, як вибрати покришки для автомобілів, що можуть зацікавити відвідувача схожі статті про те, як очистити диски від іржі або як стежити за обслуговуванням ходової частини автомобіля.

Дизайн цікавого і незвичайного сайту.
Якщо ви є постійним користувачем інтернету і відвідуєте по кілька десятків різних сайтів в день, то повинні звернути увагу на візуальну схожість деяких з них. Це подібність безпосередньо пов’язано зі стандартною функціональністю того чи іншого движка і з неофіційними стандартами веб-верстки (для кожного типу сайту свій стандарт – блогів, новинних і кинопорталов, сайтів-візиток, інтернет-магазинів). Але якщо зробити свій ресурс унікальним і відрізняється від конкурентів, то це значно підвищить його інтерес серед користувачів.

Це не говорить про те, що потрібно відмовитися від стандартів структури (маю на увазі наявність шапки, сайтбаров і футера), але їх вигляд повинен максимально відрізнятися від інших подібних сайтів. У ці блоки можна «впровадити» чарівну інформацію або нові функції для відвідувачів. Головні переваги якісного і цікавого дизайну – це відсутність реклами, зручне навігаційне меню, приємне візуальне подання матеріалів.

Контент цікавого сайту.
Цікавий контент – це унікальні і якісні відповіді на популярні питання відвідувачів. Затребуваність визначається статистикою підбору ключових слів, а унікальність – особистою думкою з того чи іншого питання.

Ось простий приклад: відвідувача цікавить питання – «Хто створив інтернет?». Ми всі знаємо, що відповідь на це питання тільки один, так як це історичний момент, і ми не маємо права зрадити відвідувача і придумати «лівого» творця. Тепер зайдіть в пошук і подивіться, що відповідають інші сайти. Практично на всіх сайтах ця історія представлена в одному і тому ж стилі і має вигляд простого рерайта з одного джерела. Щоб зацікавити відвідувача контентом, потрібно надати статтю у своєму стилі, зі своїми коментарями та доповненнями. Така стаття не тільки має шанс вийти в ТОП-10, але і спонукає відвідувачів залишати свої коментарі з цього приводу. Почнуться суперечки і розбіжності, дискусії та обговорення – це свідчить про те, що матеріал зацікавив (зачепив) читачів і ви досягли бажаної мети.

В контенті слід використовувати оптимізовані зображення. Але вони також повинні бути тематичними і стосуватися контексту матеріалу. Створюйте унікальні зображення, робіть скріншоти, показуйте приклади в картинках. Іноді за рахунок картинок відвідувач може отримати відповідь на своє питання навіть без прочитання основного тексту. Крім зображень на сторінку додати відео по темі, яка так само зацікавить відвідувача і допоможе вам розкрити тему більш детально.

Як взаємодіяти з відвідувачами.
Відвідувачі – це в першу чергу люди різних соціальних класів зі своїми характерами, світоглядами, своїми звичками і принципами. У кожного є своя думка і дуже часто це вони висловлюють думку в коментарях до матеріалів сайтів.

Завдання адміністратора цікавого ресурсу – постійно модерувати нові коментарі, вступати в дискусії з користувачами, допомагати і підтримувати їх (або сперечатися і спростовувати, спираючись на конкретні факти), давати відповіді на питання, але ні в якому разі не ігнорувати і не залишати невирішені питання!

Врахуйте, коментарі на сайті читають ті, хто бажає залишитися «в тіні», але від прочитання флудовых або спамний коментарів у такого відвідувача може скластися негативне думку про все сайті в цілому. Якщо в коментарях будуть зустрічатися ненормативна лексика, повідомлення з расовою дискримінацією, образи та інший негатив – це відштовхне від сайту не тільки ваших нових відвідувачів, але і пошукові системи…

Взаємодія з відвідувачами стосується не тільки коментарів, але й особистих повідомлень, відправлених через форму зворотного зв’язку. Незважаючи на свій настрій, ви повинні бути стриманими і тактовними, ввічливими і розважливими. Ніколи не грубите, навіть якщо співрозмовник починає вас дратувати» і підштовхувати на конфлікт. Намагайтеся відповідати на всі поставлені вам питання, приймайте побажання відвідувачів з модернізації ресурсу або пояснюйте причини неможливості їх реалізації. Не робіть порожніх обіцянок.

Зробити сайт цікавим досить просто. Головне проявити бажання і ставитися до сайту з любов’ю. Приймайте до уваги зауваження своїх відвідувачів, адже цілком можливо, що якась дрібниця вашого сайту дратує всіх без винятку, але тільки один з них зміг знайти в собі сили і бажання, щоб повідомити вам про це. Вчіться на своїх помилках і завжди звертайте увагу на інші сайти.

Одного разу я зустрів в мережі сайт, на якому було не більше 50-ти сторінок з унікальною і цікавою інформацією. Відвідуваність цього сайту могла зрівнятися з багатосторінковим порталом, які використовують в якості контенту копіпаст. Незважаючи на малу кількість сторінок, на цьому сайті було близько 4-х переглядів сторінок на відвідувача (приблизно обчислив по лічильнику), і пов’язано це з тематичной зв’язаністю всіх сторінок і приємним візуальним представленням дизайну.