СЕРЕДНЯ ОСВІТА В КАНАДІ

11-10-2016

СЕРЕДНЯ ОСВІТА В КАНАДІСистема середньої освіти Канади включає як державні, так і приватні навчальні заклади. При цьому питань освіти найбільша увага приділяється на рівні окремих провінцій, що зумовлює певні відмінності в залежності від обраного регіону країни. Пропоную среднее образование за границей

Середня освіта в Канаді може передувати необов’язкове дошкільне навчання. Всі діти йдуть у перший клас приблизно в шість років. Навчальний рік триває з вересня до кінця червня.

Тривалість шкільного навчання у Канаді складає 11-12 років. Більш докладно про програму навчання і підготовки до вступу до внз ви можете дізнатися на прикладіColumbia International College.

Приватні школи пропонують широкий вибір програм, існують школи тільки для хлопчиків або для дівчаток, а також пропонують повний пансіон або тільки денне навчання. Всі навчальні заклади проходять обов’язкову процедуру реєстрації.

Державні школи також можуть приймати іноземних студентів, однак тут вам навряд чи запропонують пансіон.

Правила прийому іноземних учнів, вартість та умови навчання залежать не тільки від типу школи, але і від місця розташування. Як правило, іноземні студенти можуть вступати до школи Канади, починаючи з 13 років. Для успішного проходження співбесіди та зарахування буде потрібно інформація про академічної успішності, рекомендації викладачів, підтвердження знання іноземної мови.

Деякі середні школи пропонують програму Міжнародного бакалаврату. Програма IB визнається у всій Північній Америці, вона еквівалента першому році навчання в університеті. Гарні оцінки з предметів, що входять в програму IB, зазвичай зараховуються під час навчання в університеті.

Після закінчення школи вони можуть вступати в університет, коледж або Cégep(система коледжів загальної та професійної освіти» в Квебеку).