Різновиди чохлів для мобільних телефонів. Вибираємо чохол для смартфона.

12-8-2016

zashhitnyj-chehol-dlya-smartfona-2
Сучасний ринок аксесуарів пропонує величезну кількість різновидів чохлів для мобільних телефонів і смартфонів, що вибрати серед них стильний і зручний являє собою непросту задачу. Щоб у пориві маніакальною турботи не вдягнути свій улюблений смартфон в громіздкий і незграбний чохол, слід мати уявлення про те, які варіанти захисних чохлів для сучасних мобільних телефонів існують. Адже якою б телефон ви не купили — дорогий » айфон або бюджетну модель Nokia, завжди хочеться зберегти його в первозданному вигляді, не допускаючи появи на екрані і корпусі подряпин і потертостей. Пропоную подивитися класні чохли на мобільні тут wookie.com.ua/1480-lg-v20

Чохол для мобільного телефону — один з найважливіших аксесуарів, який ми щодня беремо в руки і демонструємо оточуючим. Від того, наскільки стильний і модний чохол мобільного телефону будуть судити не тільки про самому телефоні, але і про статус його господаря. Звичайно, найбільшу захист для смартфонів забезпечать протиударні чохли, але якщо ви є щасливим володарем новороченного гаджета, то для нього чохол вибрати краще оригінальний, який крім захисної надасть телефону ще й якусь родзинку. Якісні чохли для смартфонів виготовляють з натуральної шкіри, вони не мають нерівних ліній прошивки і стирчать ниток. Внутрішня поверхня у них рівна і має вкладку з м’якої тканини, щоб захистити мобільний телефон від ударів і запобігти появі подряпин.

Вибираючи чохол для мобільного, необхідно дотримуватися головного правила — він повинен виконувати не тільки захисну функцію, але і не заважати користуватися телефоном. Чохли для смартфонів повинні бути виготовлені саме для вашої моделі. Наприклад, чохол, призначений для Samsung Galaxy S, не підійде для Samsung Galaxy S IV. Це дуже важлива умова, адже у кожної моделі смартфона корпус, зовнішня клавіатура і роз’єми для навушників різні і вибравши чохол невідповідний вашого телефону, ви ризикуєте зіпсувати зовнішній вигляд улюбленого гаджета. Смартфон в чохлі великого розміру буде постійно бовтатися зі сторони убік, що неминуче призведе до утворення потертостей і подряпин на його поверхні. Користі від такого чохла не буде, а от серйозно нашкодити і зіпсувати вам настрій він може.

Чохли для мобільного телефону різні за формою, конструкції і дизайну, тому перед покупкою цього аксесуара треба визначитися, які його властивості є для вас найважливішими. Якщо в’язаний чохол у вигляді кейса або зшитий з щільної тканини, то він захистить телефон від холоду, пилу і гострих предметів, але така «одяг для мобільника» цінується менше з-за її невідповідності модним тенденціям. Крім того, якщо телефон випадково впаде на підлогу, в’язаний або тканинний чохол не зможе охоронити його від небезпек.

Найбільшою популярністю у відвідувачів користуються наступні різновиди чохлів для смартфонів:

1. Чохол — бампер. Цей вид чохла придуманий компанією Apple для iphone 4, а сьогодні його випускають для всіх видів смартфонів. Бампер являє собою чохол у вигляді рамки, яка щільно окантовує телефон по периметру і трохи виступає над поверхнею екрана і задньою панеллю корпусу. Завдяки такій конструкції смартфон надійно захищений від можливих пошкоджень при падінні. Адже падає мобільник в основному бічними гранями. Бампери бувають пластикові або металеві, а головні переваги їх полягають у наступному:

— вони непомітні і не збільшують товщину смартфона;

— їх легко зняти, почистити і надіти назад;

— вони відмінно гармонують навіть айфон 5S, якщо правильно їх підібрати.

2. Чохол — кейс. Ця різновид чохла прикриває не тільки бічні поверхні телефону, але і його задню частину. Кейси виробляються в основному з пластика і шкіри, а металеві чохли цієї моделі крайня рідкість. Фірмові пластикові кейси тонкі і легкі, вони не заважають носити телефон навіть в кишені джинсів. Шкіряні кейси виглядають оригінальніше і крутіше, але вони швидше зношуються. При виборі чохла у вигляді кейса для свого телефону зверніть увагу на наявність виступу за краї телефону, щоб він міг надійно захистити і дисплей вашого мобільника, а не тільки задню частину корпусу і його краю.

3. Чохол-книжка. Чохол у вигляді книжки найзручніший вид з усіх. Він виглядає стильно і модно, забезпечує максимальний рівень захисту порівняно з іншими різновидами. На відміну від чохла у вигляді кейса, чохол-книжка має відкидну кришку, що захищає дисплей телефону. Вона, як правило, виготовляється з шкіри і відноситься до аксесуарів представницького класу. Чохол-книжка з натуральної шкіри чудово поєднується з діловим костюмом і автомобілем бізнес-класу, а при ударі або падінні дорогого мобільного девайса в розкладному чохлі-книжці у нього набагато більше шансів залишитися цілим і працездатним, ніж при використанні чохлів у вигляді бампера і кейса.