Реєстрація фірми в Польщі

10-3-2019
Картинка

Зарегестрировать фирму в польше . Польське законодавство має в своєму розпорядженні великим діапазоном організаційно — правових форм для створення і розвитку бізнесу, однак найбільш підходящої для іноземних засновників є Товариство з Обмеженою Відповідальністю — Spółka z O. O дає можливість вести підприємницьку діяльність без обмежень на всій території Польщі в рамках законодавства. На основі поданої вами інформації ми готові за короткий час підготувати всі документи для реєстрації. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні великою кількістю вільного часу, то ми маємо можливість надати вам послугу електронної реєстрації вашої нової компанії в Польщі. Цей спосіб оформлення документів не потребує вашої особистої присутності у зазначеній країні, а також оплати послуг нотаріуса та реєстрації. Зв’яжіться з нашим бізнес — консультантом для консультації. Ви зможете отримати всі реєстраційні документи впродовж п’яти днів.

Це буде готова до здійснення підприємницької діяльності компанія, без додаткових витрат і внесків. Крім того, ми готові запропонувати вам в оренду віртуальні офіси, послуги секретаря, а також ведення бухгалтерського обліку та юридичний супровід. Ви можете купити нову компанію і відразу почати діяти без зволікань, оскільки вже все готово до успішного розвитку і просування вашого бізнесу в Польщі. Крім того, вам більше не потрібно витрачати свої гроші на реєстрацію.

При придбанні OOO в Польщі ви отримаєте: Статут компанії, юридична адреса, KRS, REGON, NIP, VAT — EU, сплачені нотаріальні і судові внески, оформлення змін у Національному Реєстрі Підприємців, печатку та банківський рахунок, відсутність боргових зобов’язань, безкоштовні консультації та підтримка. открыть фирму в польше – це відмінне рішення для тих, хто звик розвивати свій бізнес на повній швидкості. Для ефективної роботи вашої нової компанії в Польщі, вам буде необхідно використовувати юридичну адресу, а також бухгалтерське обслуговування. Ми впевнені в тому, що ви оціните високу якість наших послуг.