Ремонт холодильників


Як часто буває, побутова техніка ламається в самий невідповідний момент. Але щодо холодильника слушного моменту бути не може, адже він нам потрібен завжди. Поломка холодильника це, звичайно, річ неприємна, але вирішуване. Відремонтувати можна практично будь-який холодильник, головне довірити цю роботу справжньому фахівцеві, адже помилка може призвести до ланцюжка інших поломок, а можливо і до повної неремонтопридатності. Пропоную ремонт холодильников цены вас приємно здивують.

Ми займаємося ремонтом холодильників вже більше 20 років. Ремонт проводиться у вас вдома. Алгоритм виконання ремонту такої: Ви телефонуєте по одному з телефонів, зазначених на сайті, вам відповідає виключно майстер, повідомляєте модель холодильника і що Вас не влаштовує в його роботі, майстер віддалено називає можливу причину і вартість ремонту, потім ми визначаємо оптимальний час приїзду.

Все для ремонту — є!

Ми стикалися з усіма моделями холодильників, перерахуємо найбільш поширені. Ремонт холодильників Арістон, Атлант, Ардо, Аско, АЕГ, Беко, Бош, Деу, Дженерал Електрик, Гореньє, Електролюкс, Елджі, Либхер, Позис, Самсунг, Шарп, Сіменс, Індезіт, Стінол, Зіл, Зануссі, НЕФ, Снайге, Вирпул , Вестфрост, Бірюса і інші