Просування сайтів

11-10-2016

Просування сайтівДавайте тверезо оцінимо ефективність роботи Вашого сайту. Відповідайте, не лукавлячи, на два питання:

  • Скільки нових клієнтів в тиждень забезпечує Вам інтернет-ресурс?
  • Чи задоволені Ви прибутком, яку приносить сайт?

Детальніше про Продвижение сайтов в Екатеринбурге
Напевно Вам хотілося б бачити більше число відвідувачів на своєму сайті. І звичайно, Ви не раз мріяли про те, щоб саме інтернет-ресурс забезпечував компанію новими замовленнями. Досить мріяти, пора діяти! Скористайтеся нашою послугою «Розкрутка та просування сайту» і ми втілимо Ваші мрії в реальність.

Конверсія в нормі

Уявіть, що Ви — звичайний користувач. Вам необхідно знайти товар або фірму, яка надає потрібні Вам послуги. Де Ви будете шукати? Звичайно ж, в пошуковій системі. І таких користувачів, як Ви, які першочергово звертаються до Яндексу, Гуглу, Рамблеру та іншим пошуковим системам, МІЛЬЙОНИ.

Завдяки пошуковим системам, конверсія підвищується в рази. Ніяка інша інтернет-реклама таких результатів забезпечити не в змозі.

Веб-студія WebToAll здійснює розкручування і просування сайтів в кілька кроків:

 

Аналіз сайту
Оптимізація структури, змісту, мета-тегів
Роботи над юзабіліті
Виведення сайту в ТОП
Утримання позицій

Зверніть увагу! Незалежно від швидкості виконання робіт, зміни на краще бувають помітні тільки після поновлення пошукових систем. З нашого досвіду, відвідуваність починає рости через 1,5-2 місяці.

Про рух вперед

Нам важливий результат, тому ми просуваємо весь ресурс цілком. Одночасно використовуємо по 1000 і більше запитів. В результаті — зростання всіх показників сайту:

Зростання корисної відвідуваності.
Сайт не покидає Топових позицій в Google, Yandex, Rambler.
Цільова аудиторія збільшується.
Веб-ресурс — лідер за ключовими словами у своєму сегменті.

Про наші відмінності від конкурентів

У нас дешевше! Вартість послуг з просування — від 5000 руб./міс. Чи Ви бачили такі ціни ще у кого-небудь?Напевно немає.Скористайтеся будь-яким з трьох пакетів:  

«Пошукова оптимізація» 

«Пакет просування Старт» 

«Базовий Пакет» 

«З оплатою за результат» 

Ми швидше! Всього пара місяців — і показники сайту кинуться нагору.
З нами надійніше!Просуванням сайтів веб-студія WebToAll займається вже більше 3-х років. Ми — за укладення договорів та «білі» методи розкрутки.

Про знижки та бонуси

Замовляйте кілька пакетів просування «Старт», і пошукову оптимізацію ми виконаємо безкоштовно! Більш детальну інформацію про знижки Ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Незалежно від обраного пакета просування, Ви завжди отримуєте консультацію та рекомендації наших професіоналів щодо подальшої роботи з сайтом.

Плануйте розкрутку свого сайту на місяці вперед і отримуйте більше вигод!