press wall

Під терміном «прес волл» слід розуміти каркасну конструкцію, на яку натягнута банерна тканина з нанесеним на неї зображенням. Каркас виконаний з труб, кріплень системи Joker або Tritix, рідше використовується брус. Ці рекламно-інформаційні стенди найчастіше використовується при проведенні різних публічних заходів, починаючи від конференцій, закінчуючи відеозйомкою. Крім того, нерідко замовляється прес волл на весілля, Brand wall на корпоратив, Press Wall на день народження, ювілей і багато інші заходи. Пропоную почитати про press wall

Застосування
Банерна тканина є основним рекламним носієм, купити який сьогодні не складає труднощів. Вона із вже нанесеним на неї рекламним зображенням розтягується по всьому сталевого каркаса і кріпиться до нього пластиковими стяжками, ніж підготовка Brand Wall до роботи закінчується. Така простота монтажу забезпечила цього різновиду рекламної продукції надзвичайну популярність. Крім того, не можна не відзначити крайнє зручність при транспортуванні. Після закінчення заходу банерне полотно знімається і згортається в рулон, а металевий каркас швидко розбирається. В результаті конструкція площею десятки квадратних метрів легко вміщається навіть в легковий автомобіль.

Особливості конструкції Press Wall або Brand Wall
Оформлення рами для фотозоны, так само як будь-який інший конструктив на основі металевого каркаса передбачає використання сталевих труб. Наша компанія використовує металеву трубу завтовшки 1мм, діаметром 2,5 см, що відрізняється підвищеною стійкістю до агресивного зовнішнього впливу. На відміну від висоти, обмеження по довжині конструкції практично відсутні. Але при цьому слід враховувати вагу банерної тканини, що може досягати значних значень при великій довжині. В цьому випадку ми рекомендуємо замовити бренд волл, що складається з декількох окремих каркасів.

При виробництві Press wall нами використовується тільки якісна банерна тканина, відмінною особливістю банера є повна відсутність неприємного запаху. Такого ефекту дозволяє домогтися екосольвентний друк, яку Ми використовуємо при друку полотен для прессвола. Адже цей рекламний стенд в основному встановлюють всередині приміщення і є просто неприпустимим неприємний і шкідливий запах. Крім того, ми друкуємо тільки цільні банери без будь-яких склейок, що найсприятливішим чином позначається не тільки на зовнішньому вигляді полотна, але і на його міцнісних якостях.

Збірка
Завдяки крайньої простоти конструкції, її легковажності, для складання стандартного банера висотою до 3 метрів достатньо 1 людини. Навіть при монтажі прес-вола великого розміру можна обійтися без допомоги другого збирача. Основним інструментом при складанні Brand Wall є звичайний 6-гранний ключ, який в обов’язковому порядку є поставляється в комплекті. В комплекті є спеціальні стяжки, якими банер притягається до каркаса не потрібно їздити на будівельні ринки або шукати господарські магазини. При цьому прикраса зони для фотографування не пред’являє особливих вимог до навичок складальника, досить акуратності, що б не пошкодити навколишній інтер’єр і проходять повз людей, все-таки труби довжиною три метри. Практично будь-яка людина в змозі якісно провести збірку цієї рекламно-інформаційної конструкції.

Прес волл купити або взяти в оренду і його виготовлення займає зовсім небагато часу, більше часу потрібно для розробки та затвердження дизайн макета.

На весілля прес волл купити або орендувати?
Весільний прес волл можна використовувати і після заходу, в році багато знаменних моментів і для кожного з них знайдеться місце фотозоні. Можна змінювати банер і використовувати одну і ту конструкцію на всіх заходах, тоді безсумнівно Press wall треба купувати. Але якщо Ви плануєте використовувати його тільки один раз, тоді звичайно орендувати це Ваш вихід.
Відразу розберемо питання: — який розмір весільного прес вола вибрати?
Залежить від функції, яку він буде виконувати.
Наприклад як задник для сцени, його висота буде мінімум 3м, а ширина 5-8м., а виконуючи роль фону для фото досить розміру 3х3м. Тому і прес-вол буде використаний різний, помірно важкий і легкий відповідно.