Оригінальні зарядки коштують своїх грошей

8-1-2017

Зарядні пристрої та кабелі, які йдуть в комплекті з iPhone або iPad, найкраще підходять для зарядки пристрою від мережі. Шкода тільки, що вони зовсім не вічні. Найчастіше вони зношуються і приходять в непридатність, а іноді їх просто втрачають. Ті, хто з цим зіткнувся, напевно, помітили, що нові оригінальні аксесуари для зарядки пристроїв від Apple коштують дуже і дуже недешево. В той же час знайти неоригінальну зарядку можна за смішні 50 грн. У чому ж різниця?

Інженер Кен Ширифф продемонстрував цю різницю на прикладі зарядки для iPad, яка, мабуть, є найдорожчою з мережевих зарядних пристроїв для портативної електроніки. Розкривши корпусу оригінальної зарядки і її китайської копії, Кен буквально побачив кожен витрачений на них долар. Хочу також зазначити що оригінальна зарядка для macbook air прогужить вам багато років.

Зарядки для iPad

За корпусом підробленого зарядного пристрою криється набагато менше компонентів. В порівнянні з оригінальною зарядкою сильно кульгає ізоляція цих самих компонентів, а самі вони тим часом припаяні досить криво і ненадійно. Все це не може не позначитися на безпеці і довговічності зарядки, а також на її основному як — того, як добре їй вдасться «годувати» ваш пристрій. Фінальним акордом від Кена стала інформація про те, що китайська зарядка із заявленою потужністю 10 ватт, насправді всього на 5 ватт. Висновок робіть самі.

Кен Ширифф не рекомендує купувати і використовувати підроблені зарядні пристрої, і я приєднуюся до його рекомендацій. Якщо оригінальна зарядка здається занадто дорогою, можливо, варто пошукати таку ж, але колишню у вживанні, або ж купити зарядний пристрій, трохи дорожче відверто підроблених, але від бренду, який заслужив довіру.

PS. у мене iPhone 5C теж чудив з неоригінальними кабелями, спочатку якийсь час працював спокійно, а потім починав лаятися на несертифицированность.
вихід із ситуації виявився дуже простим і несподіваним ? я ношу айфон в кишені джинсів і в роз’єм живлення постійно забивається всяка пил і дрібне сміття. у якийсь момент оригінальний кабель все ще нормально працює, а от «китай» не хоче. вирішується все тонкої зубочисткою — акуратно витягуємо невелику гору сміття з роз’єму айфона і знову все працює відмінно.