Як вибрати квартиру в будинку старої споруди

2-1-2017

Как-выбрать-квартиру-для-покупки

Перед тим як ви придбаєте будинок старої споруди потрібно обов’язково звернути увагу на документацію будинку і його стіни, в тому числі на приватизацію земельної ділянки, пропоную Тепло и уют родного дома от «Альянс Новобуд» в Броварах

Будинком старої споруди вважається будівля побудована ще років двадцять тому, і в ньому є в будь-якому випадку багато недоліків, адже ще в ті роки люди будували своїми силами, без матеріалів, які можна дістати зараз, не було таких фахівців, яких можна знайти сьогодні.

Якщо ви все-таки вирішили його придбати, то зверніть ще увагу на його зовнішній вигляд, підключена вода, проведено телефон, газ є або немає. Якщо всього цього немає, то яка можливість це все провести, які фінанси при цьому потрібно затратити. Адже потрібно взяти те, що вигідно для вас, а не кота в мішку.

Ще бажано оглянути будинок, які у нього стіни, що в ньому можна перебудувати, відремонтувати, і знову, скільки на це знадобиться грошей, огляд земельної ділянки теж грає важливу роль, адже біля будинку обов’язково повинні бути якісь прибудови: сарайчики, кухня, гараж, туалет і т. д. Подивитися їх стан, а так само ще зверніть свою увагу на дах будинку, напевно, буде не дуже приємним сюрпризом те, як при першому ж дощі дах почне текти.

Бажано піднятися на горище, там можна побачити по латах і кроквах, дах вже непридатна і її потрібно міняти, чи все ж вона ще може прослужити кілька років. У тому числі можна побачити, з чого зроблена стеля, утеплений він чи ні, може, що треба відремонтувати.

Відомо, що раніше на території України будували будинки з цегли, шлакоблоку і шлаколіта. Візуально можна визначити, з чого побудований будинок, але не завжди, тому що він може бути зверху обкладений цеглою, а всередині зроблений гарний ремонт. В такому разі не кожен може запідозрити, що знаходиться в будинку, побудованому ще в 1900 році. Тому бажано подивитися технічний паспорт, в ньому є вся інформація, що стосується будинку.

Документація займає важливе місце, детально вивчіть її, якщо ви не розбираєтеся, то запросіть спеціаліста, який в цій справі розбирається.

Потрібно визначити всі будівлі, які відносяться до даної території, побудовані законно, приватизована земля. Якщо, наприклад, яка-небудь споруда стоїть на неприватизованій землі, то узаконити її можна через суд.

Можна зробити невеликий висновок, що купівля будинку, не зовсім проста річ, і до неї треба поставитися з максимальною кількістю уваги. Адже невідомо, що криється під шаром новеньких цеглин і красиво прикрашеній дахом.