Наркотичні рослини.

9-27-2018

Наркотичні рослини.

Галюциногенні і психотропні засоби є неодмінними елементами традиційної культури багатьох народів світу. Народи Мексики здавна використовували галюциногенний кактус пейот (мескал) і псилобициновые гриби, в Південній Америці жували листя коки, в Північній і Центральній — вдихали дим тютюну, народи Океанії варили з коренів перцевих рослин п’янкий напій — каву, в Азії споживали різні зілля на основі конопель і маку, в Центральній Африці — напої з кори коли. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі god bud seeds.
Причому найчастіше споживання галюциногенів пов’язано з ритуально — обрядовою практикою і має дуже давні історичні традиції, підтверджені численними письмовими джерелами і знахідками археологів. Треба гадати, що в Сибіру задовго до н. були відомі оп’яняючі властивості місцевих психотропів — конопель, блекоти, багна, борщівника та інших рослин, які здавна використовувалися в Євразії для приготування наркотичних засобів.
На території Гірського Алтаю при розкопках Пазырыкских курганів V ст. Найчастіше наркотичний досвід народів Сибіру пов’язують з іншою рослиною — мухомором. В даний час вже склався своєрідний науковий міф про найширшому використанні мухоморів в ритуально — обрядовій практиці народів Сибіру. Причому, споживання мухоморів обов’язково пов’язують з сибірським шаманізмом, знаходячи численні паралелі шаманської психоделії у грибних церемоніях стародавніх і сучасних народів світу.