Мій досвід і рекомендації по інвестуванню в хайпи

11-1-2016

Мій досвід і рекомендації по інвестуванню в хайпиСпочатку хочу вам порадити почитати как сделать хайп, тут багато корисної інформації

Ми живемо в столітті інформаційно-цифрових технологій, який відкриває перед нами величезний спектр можливостей, в тому числі для заробітку. Скоріше за все, Вас теж відвідувала думка про те:

«Як заробити в інтернет?»

Саме ця фраза, внесена в пошукову рядок браузера, послужила початком знайомства з інвестиціями в мережі. Відкривши одне посилання, зупинитися неможливо… Яскрава реклама, шикарні гасла, вигідні пропозиції, самі надійні гарантії або одним словом — хайпи. Відмінна можливість заробити, при чому досить пристойні гроші — подумав я.
На жаль, час довів зворотне, лежачи на дивані грошей не додасться, необхідно докласти зусилля, щоб досягти позитивного результату.

Перші інвестиції

Перша інвестиція, як і блін, вийшла грудкою. Природно, не розуміючи суті того, що відбувається в хайп індустрії, мій вибір проекту був заснований на вигідності, тобто за принципом, де більше платять туди й піду. Помічником в пошуку відповідного проекту у мене був тільки google, який із задоволенням відправив мене на понад прибуткові, сайти. Зареєструвався, затримав дихання, поповнив баланс і понеслося… Постійний моніторинг рахунки в проекті мене тільки радував, цифри зростали, доходи зростали, з’явилася посмішка на обличчі і думка про фінансовий задоволенні. Уявіть, яким було здивування, коли минуло більше тижня очікування виплати. А повідомлення від техпідтримки не залишило жодної надії: «резерв порожній, проект закритий».

Через якийсь час, оговтавшись від втрат, пустився знову в бій, заздалегідь вивчивши поверхнево тему інвестування в інтернет. Наступним інструментом для заробітку, став легендарний хайп, що позиціонує себе як компанія з довірчого управління, яка торгує на ринку Форекс. Перед реєстрацією, трохи більше місяця спостерігав за проектом, читав статті і теми на форумах, стежив за розвитком подій. Позитивні відгуки, стабільна робота на протязі більше року. Чекати немає сенсу. Незважаючи на негативний досвід у першому проекті, депозит у мене був пристойний, що дозволило щомісяця збільшувати капітал, стабільно отримуючи виплати накопичених відсотків. Протягом шести місяців виводив половину доходу, другу половину залишав на приріст депозиту, таким чином баланс на проекті виріс в двоє. Ближче до восьмого місяця, страх втратити значну суму не давав спокою, зібравши останні вершки, мною була замовлена і отримана остання виплата з проекту. Після мого відходу, проект прожив чотири місяці.

Інвестиції сьогодні

На сьогоднішній день, інвестиції в хайп розцінюю як азартну гру, ніж джерело доходу, в інвестиційному портфелі всього два стабільних низькопроцентних хайпи і три-п’ять фастів (залежить від суми вільних коштів). За кілька років мною прочитано понад сотні статей на тему інвестицій в інтернет, переглядати тисячі повідомлень на форумах, вивчена робота моніторингів, а саме головне, отриманий колосальний досвід і створено перелік з п’яти правил, якими керуюся донині:

Правило перше
Не варто бути наївними і вірити в казки про супер-видобувні компанії і фантастичних трейдерів. Всі вони є пірамідами і термін їх життя залежить лише від нових вкладів.

Правило друге
Необхідно подолати свою жадібність. Отримали профіт, зафіксували прибуток, йдемо у новий проект. Реинвест категорично небажаний, особливо в проектах по типу — фаст.

Правило третє
Необхідно убезпечити свої інвестиції, звести ризик до мінімуму. Розподіл грошових коштів за кількома проектами з різними маркетинг планами, дозволить уникнути серйозних втрат.

Правило четверте
Скласти загальну картину про сайті. Вивчити проект, відгуки, оформлення, легенду, маркетинг, партнерську програму, реєстрацію домену, сервер, на якому розміщено проект. Тим самим перевірити надійність проекту.

Правило п’яте
Вкладати в хайпи кошти, які можете дозволити втратити і втрата яких ніяк не відіб’ється на вас. Категорично не рекомендую брати участь позиковими або кредитними грошима.

Варто пам’ятати
Звичайні вкладники збільшують капітал, а заробляє на хайпи лише адмін.