Купити франшизу брокера

5-23-2021
купить франшизу брокера

biltypefx — це консалтингова компанія в сфері кредитування і залучення фінансування для людей і бізнесу. Наша головна спеціалізація — підбір, допомога зі схваленням і проведення угод в сфері кредитування, а також робота з кредитними історіями. Рекомендую купить франшизу брокера за кращою ціною.

Для фізичних осіб:

  • споживчі кредити;
  • іпотеки;
  • автокредити;
  • позики під заставу автомобіля;
  • кредити під заставу нерухомості;
  • рефінансування.

Для бізнесу:

  • кредити для бізнесу;
  • лізинг обладнання та автотранспорту;
  • рефінансування для бізнесу;
  • банківські гарантії і проектне фінансування.

Компанія по праву вважається одним з найбільших гравців на ринку кредитного брокериджа. Сьогодні по франшизі «Фінансові партнери» відкрито і успішно працює більше 40 точок по всій Росії і СНД.

Щорічно «Фінансові партнери» отримують престижне звання «Брокер року» , яке підтверджує високий рівень навчання співробітників і максимальну ефективність діяльності компанії. Всього у нас працюють близько двохсот кредитних експертів, якими ми пишаємося і для яких постійно влаштовуємо змагання і конкурси. У 2013-му році журнал Діловий Петербург визнав нашу компанію краще в номінації «Роботодавець року» .

Про франшизу

Розповімо про відмінні особливості ринку кредитування і франшизи кредитного брокера «Фінансові партнери».

Попит на банківські послуги зростає величезними темпами. Тільки за 2018 рік попит на кредитування в Росії виріс в 2 рази, ріс в 2019 році і продовжує рости в 2020. Існують сотні варіантів кредитування для фіз- і юросіб, розібратися в яких простому позичальникові стає все важче. Саме тому послуги кредитного брокера стають настільки актуальними і які користуються попитом на сучасному вітчизняному ринку. У США понад 80% іпотечних кредитів оформляються через брокерів, а в Росії тільки 20-25%. Наш ринок має потенціал зростання в десятки разів.

Олег Торбосов — засновник і ідеолог бізнесу ще в 2008 році, при створенні «Фінансових партнерів», говорив:

Мені подобається фінансовий ринок за можливість зірвати куш. Якщо ти відкриваєш кав’ярню або салон краси, твій середній чек буде 200-500 рублів, і вище голови не стрибнеш. У кредитній сфері ти можеш отримати з однієї угоди 100-200-500 тисяч рублів, і це не межа.

Дійсно, наші франчайзі в Ставрополі отримали з однієї угоди 1 600 000 рублей, а партнер з Волгограда, Дмитро, вже другий рік закриває угоду, по якій отримує більше 500 000 рублів 25 грудня і весело зустрічає Новий рік.

У нашого бізнесу немає ліміту по максимальній сумі угоди. А гроші завжди залишаються затребуваним товаром, особливо в кризовий час.

Середній чек, за даними нашої CRM-системи, по схваленню іпотеки — 65 644 рубля, за споживчими кредитами — 50 871 рубль, за позиками під заставу нерухомості — 74 953 рубля. Досить схвалювати 4-6 угод в місяць, щоб окупити франшизу за перші півроку. Хоча окупність залежить від активності самого партнера.

Звичайно, чудес не буває, і при всіх плюсах, великому і зростаючому ринку, хорошому попиті на послуги, у нашого бізнесу є мінуси: потрібно працювати і бути експертом. Наша франшиза — не чарівна скринька, друкуюча гроші. Для успішної роботи на ринку і хорошого заробітку потрібно багато чому навчиться. Саме тому ми пропонуємо для вас готове рішення по відкриттю свого офісу і цілий ряд інструментів для успішного заробітку, заснований на 12-річному досвіді роботи на ринку кредитного брокериджа.

Спільнота справжніх партнерів

Все починається з людей, з наших партнерів, якими ми пишаємося і разом з якими радіємо перемогам і переживаємо поразки. За час нашої роботи ми з нуля виростили не один десяток бізнесменів. У нашому тісному колі франчайзі є як серйозні банкіри і управлінці з великим досвідом, наприклад, Євген з Томська, так і молоді підприємці, які купили франшизу відразу після закінчення інституту, наприклад, Андрій з Челябінська. Всі успішно працюють до цих пір. Ми обговорюємо угоди і події в закритому чаті в телеграмі і нашої фірмової CRM-системі, регулярно проводимо вебінари і зустрічі, обговорюючи насущні проблеми і плануючи майбутній розвиток. Приєднуйтесь.

Фірмова CRM-система — ядро ​​бізнес-процесів

На відміну від інших компаній на цьому ринку, ми по-чесному кілька років самі писали CRM-систему, вклавши в розробку кілька мільйонів рублів і налагодити всі бізнес-процеси по операціях. Зараз ми впевнено говоримо, що створили кращий продукт для кредитних брокерів на ринку. Проста для освоєння і роботи фірмова платформа з планувальником робочого дня і доступом до перевірок кредитних історій дозволяє проводить операцію від початку до кінця, в рази спрощуючи роботу фахівця. У ній міститься вся документація для роботи офісу і повна статистика за фінансовими показниками.

Контакти з банками і бюро кредитних історій

Ми вміємо «дружити» з банками та лізинговими компаніями. У нас налагоджені тісні контакти і укладено понад 25 партнерських угод з ключовими банками. Це дає вам знижені ставки для клієнтів, агентські винагороди від банків, зручні схеми і відкриті канали для роботи. В нашій CRM зібрані всі БКІ за найвигіднішими цінами. Все працює в один клік.

Підбір персоналу, юридична допомога і відкриття офісу під ключ

Полегшуємо процес організації своєї компанії. Наш HR-відділ бере на себе пошук і найм кредитних фахівців в пакетах франшизи «Стандарт» і «Все включено». Допомагаємо відкрити офіс під ключ: допомагаємо підібрати приміщення, вибрати меблі, надаємо готовий дизайн проект офісу, даємо рекомендації по дрібницях, на зразок цукерок до чаю. Все вже опрацьовано до дрібниць.

Потік клієнтів і пакет заявок на старті

Сильний маркетинг дозволяє з першого дня роботи організувати стабільний потік клієнтів в ваш офіс. Власні рекламні кампанії, посадочні сторінки і лідогенератори дозволяють мінімізувати витрати на рекламу і збільшити число заявок. У 2 пакети включені до 50 і до 100 лидов при запуску нового офісу. Починайте працювати відразу.

Система навчання — десятки курсів для здобуття експертність

Як банки схвалюють кредити? Як підвищити скоринговий бал клієнта? Як працює верифікація в банку? Готові скрипти розмови кредитного брокера. Це і багато іншого в фірмових відеокурси дозволить швидко знайти здатність міркувати і діяти як кредитний брокер. У курсах зібрані ексклюзивні знання ринку від керівників відділів андеррайтингу і служб безпеки. Регулярно проводимо майстер-класи від кращих партнерів і запрошених експертів. Справжнє простір для вашого розвитку. 

Сильний бренд з багаторічною історією і досвідом

У нас хороший смак, і цим ми вигідно відрізняємося. Яскравий і стильний дизайн червоно-бежевих офісів викликає повагу у банкірів, партнерів і наших улюблених клієнтів. Клієнти знають наш бренд і довіряють йому. Готові дизайн рішення всіх документів, візиток, папок, голосові вітання для АТС, а також оформлення і компонування офісного простору роблять компанію помітною на регіональному ринку. Не потрібно ламати над цим голову.