Гироборды

3-25-2017

Без названия (47)Якщо ви шукаєте, чим себе зайняти під час прогулянки по місту, тоді зверніть увагу на мінісігвеї. Це найкращий варіант для любителів активного відпочинку. Міні сигвейце революційний винахід, яке змінило уявлення про можливості пересування. Це двоколісний електричний транспортний засіб, що працює від батареї, здатне швидко і комфортно прокатати Вас по місту в яскравий сонячний день. Міні сігвеї також прийнято називати «гироборды» або «хаверборд«.

Комп’ютеризована система безпеки в мінісігвеях забезпечує балансування транспорту, починаючи від запуску двигуна. Завдяки мінісігвеях, тисячі людей по всьому світу економлять гроші, зробивши свій вибір на користь екологічно чистого палива. Заїжджаючи в магазин за покупками на мінісігвеї, увагу і захоплення з боку оточуючих гарантовано!

Міні сігвеї в Україні сприймаються більше, як подарунок для дитини. Не дивно, оскільки інакше, неможливо змусити дітей вийти погуляти на вулицю і пограти з рівними собі. Ось і доводиться дорослим йти на різного роду хитрощі. Хоча хто знає, можливо в спробах показати своєму чаду, як правильно кататися на гіроскутере, ви і самі купите собі хаверборд, для спільних прогулянокпоїздок з сім’єю.

Єдиним недоліком може бути тільки відсутність запасний батареї, хоча і він пропаде при її покупці. Як кажуть щасливі власники мінісігвеях із запасною батареєю: «Two is one, one is none» (англ.), Що в перекладі означає — «Дваце один, одинце нічого». А безліч додаткових аксесуарів для мінісігвея зроблять його під стати вашим унікальному стилю.

Купуючи мінісігвеї в інтернет магазині SegwayStore, ви отримуєте гарантію на товар, тим самим страхуючи себе від шахраїв. Вся продукція в нашому магазині сертифікована! Ціни міні сігвеях встановлюються відповідно до рекомендованої роздробі від виробника. Якщо ви знайдете ціну на міні сигвей менше ніж тут, повідомте нам про це.

Купуйте мінісигвей і вирушайте в захоплюючу екскурсію по місту прямо зараз! Не забудьте купити гіроскутер для своєї другої половинки.