Для чого потрібна криптовалюта.

2-13-2018

Для чого потрібна криптовалюта.
За даними порталу CoinMarketCap.com на сьогоднішній день у світі торгується 796 криптовалют. Обсяг цього ринку вже складає більше $29,4 млрд. Більше $19,6 млрд зберігаються в биткоинах. Наступний етап розвитку криптовалют — надати більше фінансових можливостей малозабезпеченим верствам населення. Буде затребуваний подібний продукт, дізналися у експертів. Безпека, анонімність, децентралізація — три основних параметри, завдяки яким кріптовалюти сьогодні набирають обертів у світі. Humaniq заявила про стратегічне партнерство для роботи в цьому напрямку з Delloite — світовим лідером в області аудиту, правового регулювання, інтелектуальної власності і драйвером технологій ідентифікації блоків. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі вебсайт про крипту.
Нігерійський фермер живе в 90 милях від найближчого банку, у нього немає автомобіля або посвідчення особи для доступу або відкриття нового банківського рахунку. Humaniq дозволяє цього фермера продавати свої зерна або перці і купувати нові насіння в міжнародному масштабі, якщо у нього є простий смартфон і базовий доступ до інтернету.
Більшість міжнародних і місцевих банків не обслуговують ці ринки, так як вони є фінансово нездійсненними через архаїчного дизайну самої банківської галузі, яка має паперову аналогову методологію і дорогі механізми оформлення», — уточнює Динис Guarda. Пріоритетні напрями для впровадження Humaniq на сьогодні — Африка, Південна і Центральна Америка і деякі частини Азії. Потім планується поширювати технологію по всьому світу. З Humaniq можна буде завести гаманець, прив’язаний до селфи і відбитком пальця.