Де застосовується пелетні пальник.

1-23-2018

Де застосовується пелетні пальник.
У цій статті Ви зможете дізнатися, у скільки Вам обійдеться покупка котла, його підключення, пусконаладка. Пелетні пальник AIR Pellet працюють на пелетному паливі різної якості. За допомогою пелетних пальників, можливо, збільшити час роботи котла до декількох діб в залежності від обсягу завантажувального бункера. Шнекова автоматична подача пелетного палива здійснюється з бункера з подальшою подачею палива в зону горіння. У пелетних пальниках марки «Біопром» з автоматичним розпалюванням пелетного палива і механічною очисткою золи в зоні горіння розташовані фотоелементи і пірометричний датчики, що контролюють процес безперервного горіння в топковій камері. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі украинские пеллетные горелки.
На дисплеї пальника в ручному режимі можна задати налаштування режимів роботи, включення пальника в автоматичному режимі. Автоматичне управління пелетної пальником AIR Pellet дозволяє ефективно і своєчасно встановлювати режим роботи пальника під вимоги системи опалення. Пальник AIR Pellet працює автоматично у всіх режимах: запалювання, горіння, очікування (підтримка), тушкування.
Робота пальника починається з включення вентилятора, з метою видалення з камери спалювання котла залишкових газів. Потім нагрітий до високої температури (500°С)повітря подається на пальник, при цьому відбувається займання палива. При роботі пелетних пальників марки «Біопром» AIR Pellet найбільший ККД спостерігається при спалюванні пелет спресованих з деревних стружок або тирси. Хочете замовити доставку пальника з монтажем і гарантією, зв’яжіться з менеджерами, або відправте заявку на ел.