Де застосовується пелетні пальник.

1-23-2018

Де застосовується пелетні пальник.
Пелетні пальник – інноваційне рішення для опалення приміщень різного типу (будинки, цеху, теплиці та інші). Завдяки особливостям конструкції можна ефективно спалювати неякісні пелети з великою сорностью, а так само спалювати зернові культури. Пальник не вимагає постійної присутності людини (опалювача), оскільки є автоматичним пристроєм. Особливістю є її простота установки і простота обслуговування при роботі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пеллетная горелка купить в Запорожье.
Елементи пальника виготовлені з жароміцної сталі, що дозволяє витримувати високі температури при горінні. Пелетні пальник RC може використовуватися для заміни вже змонтованих в котлах рідкопаливних пальників. Управління пальником RC проводитися за допомогою контролера. Контролер змінює вихідну потужність шляхом регулювання швидкості подачі палива і подачі повітря вентилятором.
Трубчаста конструкція накаляемой топки підвищує ефективність згоряння, в результаті чого відбувається більш чисте горіння порівняно з пальниками з відкритим палаючим шаром. Пальник має систему визначення тиску в топці, що дозволяє уникнути пожеж, димності і загасання системи опалення.