Де можна використовувати диплом.

2-7-2018
Де можна використовувати диплом.

Особливо це стосується дипломів СРСР, т. к. нострифікацію отримати можна, а титул навряд, тому, що в таких дипломах немає сучасних предметів, типу маркетинг, менеджмент, макро-, мікро — економіка і т. д. Мені нострифицировали диплом про вищу обюразовавнии СРСР (1985 року випуску) в ВАШУ Прага в 2012 р., але титул офіційно застосовувати не дозволили. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://ukr-diplom.com/

.
З титулом все просто — якщо у вашому дипломі є запис, що Вам присвоєно титул, наприклад, «інженер», то його можна використовувати. Додаткових дозволів не потрібно. Давно, ще при СРСР, в деяких дипломах було окремо написано, що присвоюється «такий-то» титул. Зараз , найчастіше, написано що присвоєна кваліфікація, наприклад, «інженер-будівельник».
Тобто ніяких титулів не присвоєно. Коли починаю оъбяснять — виникає купа непорозумінь. Мені, в принципі, як-то неважливо який там у мене титул, однак періодично виникають питання. і може використовувати титули отримані в країні навчання. В країні рад небуло титулу інженер.