Чим вкрити дах будинку.

1-8-2019

Чим вкрити дах будинку.

Розмірковуючи, чим покрити дах будинку, потрібно мати на увазі, що фасад і дах повинні поєднуватися один з одним візуально. Розглядаючи варіанти покрівельного покриття, потрібно враховувати такі характеристики, як вага, зовнішній вигляд і якість матеріалів. Ще один важливий критерій вибору покриття для даху – це ціна. Одне з найпопулярніших покрівельних покриттів – це металочерепиця, яка зовні нічим не відрізняється від натурального штучного матеріалу. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі саморезы купить оптом.
Однак вона інакше проводиться і складається з іншого будівельної сировини – сталі, обробленої цинком. Для виготовлення металевої черепиці береться метал товщиною близько 0, 5 мм. Виробництво цього покрівельного покриття називається методом штампування. Щоб застелити дах металевої черепицею, покладається користуватися стандартними кріпильними елементами, наприклад, саморізами. Викладаючи матеріал на дерев’яну обрешітку, потрібно робити кінцеві нахлести за 25 см, що забезпечують стік води. Бічні нахлести за правилами повинні становити тільки одну хвилю.
Металевої черепицею покривати покрівлю значно легше, оскільки вона важить менше натуральної. У недорогої металочерепиці виявляють і недоліки. Матеріал може піддатися іржавіння і погано захищає будинок від проникнення сторонніх звуків. Особливо гамірно в будівлі, дах покритий черепицею з металу, стає в дощову погоду. Якщо порівнювати цей матеріал з натуральним штучним покриттям для покрівлі, то можна зробити висновок: термін служби металевої черепиці підходить до кінця значно швидше.