Чи потрібно замовляти чищення килимів?

4-8-2018

Якщо коротко, то так, нужноКовер — це підлогове покриття, які впливають скупченню пилу, бруду і появи різних плям. Пролита рідина, залишки їжі, бруд від взуття — все це залишає плями на килимі і м’яких меблів, тому дані покриття вимагає прання і правильного догляду. Самостійна чистка вимагає наявності спеціальних засобів і умінь, а так само великої кількості вільного часу. Якщо Ви хочете швидко та недорого мати чисту квартиру, то рекомендую перейти на сайт клінінгової компаніії bleck.kiev.ua

Послуги клінінг фірми — це професійна допомога, що дозволяє швидко очистити поверхню килима і меблів без шкоди для їх зовнішнього вигляду.

Переваги послуги чищення в клінінгових компаніях?

Даний вид послуги має ряд переваг, таких як:

1. Економія сил.

Процес чищення займає велику кількість часу і вимагає наявності додаткових знань і умінь. Неправильно виконання чищення призводить до пошкодження тканини або втрати його колірного відтінку. Професійна чистка дозволяє скоротити ці фактори до мінімуму і отримати гарантію збереження свого майна. Для чищення використовуються лише перевірені засоби, безпечні для здоров’я людини.

2. Економія грошових коштів.

Послуга хімчистки на дому дозволяє скоротити фінансові витрати на транспортування конструкції в салон хімчистки. Меблі має досить великі розміри і для її перевезення потрібна наявність великих машин, що призводить до додаткових витрат. Фахівці компанії виконають чистку будинку, що допоможе скоротити витрати в двоє.

3. Економія витраченого часу.

Майстри мають всі необхідні для чищення кошти і в короткі терміни виконують якісну послугу. Ви можете оцінити якість чищення вже в день звернення в компанію.

Замовити послугу з хімчистки килимів Ви можете у нас!

Типи чищення килимів та м’яких меблів на дому.
Для проведення процедури чищення застосовуються різні способи, в залежності від характеристик матеріалу, ступеня забруднення і виду вироби.

Способи чищення:

сухий метод. Даний вид чищення підходить для оббивок з тканини і дозволяє прибирати плями від різних рідин і їжі. Процес чищення займає кілька годин, в залежності від забруднень і терміну давності. За допомогою сухого методу можна чистити делікатні тканини, без втрати їх зовнішніх якостей і кольору;
экстракторная чистка. Даний вид підходить для прання килимів та виконується за допомогою машини, заправлений хімічним складом, що дозволяє очистити матеріал;
інтенсивний метод. Даний спосіб підходить для очищення локальних плям — старих забруднень, сліди від гумки і плям невідомого походження. Процес обробки вибирається індивідуально, в залежності від характеристик тканини і виду плям.