Адаптивный сайт

6-24-2017

Останні кілька років масово купують планшети і смартфони. У той час як користувачі активно освоюють новітні технології, більшість наших вебресурсів застаріли і не розраховані на перегляд з екранів мобільних гаджетів. Сайт, який роблять комфортним для перегляду з будьякого пристрою називають Адаптивним.

адаптивный сайт реагує на ширину екрану пристрою і просто перебудовує блоки з текстом і зображенням таким чином, щоб зробити сайт комфортним для перегляду. Застосування такої стратегії дозволяє створити один універсальний сайт, який буде відмінно виглядати на екрані будьякого дозволу.
Оптимізація під різні мобільні пристрої
При розробці адаптивного сайту здійснюємо повну оптимізацію під всі типи пристроїв (ПК, планшет, телефон).

З 2015 року Google ставить вище в пошуковій системі сайти, які адаптовані для мобільних пристроїв. Згідно зі статистикою Consumer Barometer смартфони випереджають стаціонарні комп’ютери у використанні вже у багатьох країнах світу. Для України цей показник практично 50 на 50. Тому сайти, які однаково зручно відкриваються на всіх видах пристроїв, будуть мати успіх.
Розробка одного адаптивного сайту дешевше, ніж розробка додатків або створення декількох варіантів вебсторінок.
Зменшується кількість часу на завантаження, адже більше не потрібна переадресація. До того ж скорочується вірогідність помилок і збоїв.
Конверсія сайту йде єдиним потоком, і не втрачається за наявності кількох версій вебсторінки.
Вебсторінка зберігає весь вміст і функціонал. Нічого не урізується і не пропадає.

Ціна адаптивного дизайну сайту залежить від:

терміновості замовлення;
необхідності дизайнерської доопрацювання;
розмітки для адаптації;
необхідності розробки з нуля або переробки існуючого сайту.