9-10-2018


Вам може здатися, що найпростішим варіантом буде розміщення хостингу у Вас вдома на ноутбуці чи комп’ютері, але ті труднощі, які тут попадуться, можуть злякати навіть дуже впевненого інтернет — користувача.

І якщо, наприклад, Ви приймете рішення встановити тільки що народжений сайт на свій ноутбук або комп’ютер, то спочатку Вам потрібно буде забезпечити високу швидкість інтернету (себто широкосмуговий дротовий) і найкраще від різних провайдерів.

Тут важливо не забувати , що при цьому способі Вашому комп’ютеру необхідно буде орати цілодобово, і тільки так всі люди, які будуть клікати на Ваш сайт будуть мати до неї постійний доступ.

Більше того, Вам потрібно буде встановлювати додаткові програми, багато з яких дуже тяжкі в налаштуванні , але є більш простий варіант розташування сайту на тому хостингу, який Ви оберете

Для чого потрібен хостинг

хостинг необхідний, щоб Ви могли розміщувати свої інтернет-ресурси на серверах хостинг – провайдера, які будуть забезпечувати цілодобовий доступ до всіх Ваших сайтів і файлів.

Детальніше з відповіддю на питання про те, для чого потрібен хостинг Ви зможете ознайомитися, прочитавши статтю далі….

З допомогою хорошого хостингу можна забезпечити і зробити роботу Вашого сайту коректної та забезпечити надійність зберігання Ваших файлів.

Просто кажучи, якщо Ви будете створювати професійний, повнофункціональний сайт, то спочатку варто подумати про якість хостингу на якому Ви будете розміщувати свій сайт.

Якщо Ви виберіть платний варіант хостингу, то Вам будуть дані «корисні плюшки» такі, наприклад, як домени різних рівнів — 1-ого та 2-ого, значного розміру дискового простору і плюс до всього оплачувана хостинг дозволяє завантажувати різні файли без будь-яких потрясінь.

Послідовність розміщення сайту у того чи іншого хостинг-провайдера обумовлюється від типу сайту, який Ви захочете зробити.

Однак якщо Ваш сайт використовує іншу систему управління , наприклад CMS, то найбільш підходящим вибором для Вас буде, якщо Ви проведете цю налаштування та встановлення системи безпосередньо в панелі інструментів хостингу.

Тепер думаю, що питання про те, для чого потрібен хостинг, перед Вами вже не варто.