5 порад, як написати диплом самостійно

3-19-2018

Написати диплом – завдання, яку доведеться виконувати будь-якому випускнику навчального закладу. Як же зробити все якісно і підготувати справді стоїть роботу? Мы підготували 5 порад, дотримуючись яких, можна буде написати диплом з будь-якої спеціальності.
Також ви завжди можете скористатися альтернативним варіантів і замовити дипломну роботу. Всі проекти виконуються нами на високому рівні, бездоганно за якістю, швидко і за доступною вартості. Рекомендую купить диплом

Звертаємо увагу на методичні рекомендації
Перш, ніж ви почнете роботу над дипломом, вам потрібно буде зрозуміти, які вимоги висуваються до його написання. Взяти ці дані можна з вузівської методички на кафедрі. У ній зазвичай вказуються приписи щодо структури роботи, її оформлення, термінами підготовки і захисту. Також можна знайти норми, що регулюють підбір літератури та необхідного показником унікальності.

Вибираємо тему і складаємо план
Тему студент може вибрати самостійно, але іноді її може «порадити» та науковий керівник. Набагато легше буде працювати з тією темою, з якою вам вже доводилося виконувати інші завдання. У дипломі можна буде розглянути її більш детально зупинитися на маловивчених аспектах. Обираючи тему, слід дотримуватися двох основних принципів. Вона не повинна бути шаблонною і «побитої». Також краще зупинятися на тій, по якій можна знайти вихідні матеріали.

Основою успішного диплома буде не тільки ретельно обрана тема, але і грамотно підготовлений план. Він складається з декількох пунктів, які покликані поетапно розкрити всі грані теми. Робота повинна структурно відповідати зазначеним пунктам.

Шукаємо вихідні матеріали
Якщо ви вирішили скористатися послугою диплом на замовлення в СПб, вам не доведеться навіть вникати в те, як пишеться така робота. Її підготовкою займатимуться досвідчені фахівці нашого навчального центру. Якщо ж ви плануєте писати диплом самостійно, будьте готові до того, що доведеться витратити багато часу на пошук вихідних матеріалів. При цьому потрібно стежити, щоб література була актуальною і відображала реальні дані.

Підібрати матеріали можна, як у бібліотеках, так і скориставшись інтернетом, публікаціями в періодичних виданнях, підручниках, монографіях. Проте одного копіювання текстів буде недостатньо. Всю інформацію потрібно буде переробляти, систематизувати, щоб вона, в результаті, відповідає необхідному критерію по оригінальності.

Складаємо список літератури
Всі джерела, якими ви користувалися під час написання диплому, повинні бути вказані в списку літератури. Самі матеріали повинні бути не старше 5 років. Оформлення переліку джерел відбувається у відповідності з приписами вузівської методички та/або Госту. Для пошуку матеріалу можна скористатись бібліотечним каталогом або ж знайти праці авторів в інтернеті. Цілком можливо, що і науковий керівник порадить частина літератури.

Оформляємо диплом
Завершальним етапом у підготовці диплома буде його грамотне оформлення, яке відбувається у відповідності з приписами ГОСТ 7.32-2001. Також всі критерії можна знайти і у вузівській методичці. Звернути увагу потрібно на правила оформлення посилань, цитат, додатків і списку літератури.

Якщо вам потрібно написати диплом, а ви не впевнені, що зможете впоратися самостійно, – відразу ж звертайтеся до нас. Підготовлена нами робота стане основою вашого успішного виступу на захисті.